reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

sataga bidulka... wiem co czujesz.. wczoraj myslalam ze oszaleje tak mnie glowa bolala....

Dziewczyny a ja polozylam sie na chwile o 15 a tu juz po 18 i teraz wstalam i jestem rozespana... jak ja bede spala w nocy...ehe he :confused: musze cos zjesc bo malo jadlam...

Tez nie wiedzialam ze w lidlu cos bylo.... ;-)

Dziewczyny ja mam jutro USG i mam wielkiego stresa.... trzymajcie kciuki !!
 
reklama
hej dziewczyny witam sie z mega katarem. Masakra jakas oddychac nie moge. Pół nocy nie spałam :eek:

Olusia na pewno USG bedzie ok podejrzysz maluszki :-D

Wenqing super ze jedziecie na weekend, odpoczywaj i kozystaj.

My jedziemy w sobote do Zakopanego i zostajemy az do czwarku. Oby pogoda dopisała bo chcemy troszke pospacerowac nie za wysoko bo Antek nie da rady ale doline Chochołowskaa albo Kościeliska zaliczymy mam nadzieje.


A tak apropo USG to ja mam na każdej wizycie i jakos nie wyobrazam sobie miec tylko 3 na cała ciążę. Ale jak sie płaci prywatnie to i podgladamy malucha. :-)
 
Myla a USG mam na 17 wiec jutro caly dzien to bede mega zestresowana... zanim wejde do gabinetu... a wazne mam USG jutro nie koniecznie o plec mi chodzi chociaz fajnie byloby gdyby cos tam sie pokazalo wiadomo ze trzeba brac poprawke jeszcze ale chodzi mi o przeziernosc i ile maja cm, jak tetno itp...jeden u mnie rosl troszke wolniej od drugiego..:tak: ale jestem dobrej mysli !
 
Wenqing To pozdrów odemnie moja kochana Gdynię :-) zycze udanego pobytu :-)

Olusia trzymam wszystkie kciuki jakie mam :-) ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

Tez sobie nie wyobrażam 3 usg na cała ciąże ..., w zeszłej mialam chyba z 17 z fotkami :-)
 
Dolories ja się nie martwie bo moje dzieciątko ma prawo być mniejsze. Nikt pod miarke go nie stwarzał. Tylko , że ja mam świadomość , że nie możliwe jest bym miała tydzień później owulacje. Dlaczego? Ano dlatego , że ja prowadziłam kalendarzyk , mierzyłam szyjke , temperature i śluz. 29 lipca miałam owulacje +- 1 dzień. Ostatni stosunek miałam 28 lipca. Gdybym miała tydzień później owu to musiałabym być wiatropylna bo plemniki przeżywają do 5 dni przy świetnych warunkach:-D co daje 3 sierpnia. 8 sierpnia miałam dodatni test ciążowy. Był to 10 dzień po wyznaczonej owulacji. Lekarz twierdzi , że owu miałam 5 sierpnia. :-). I stad te jego wyliczenia.

Moja kuzynka jest obecnie w 31 tc a usg wskazuje jej 33tc. Gdyby tak było to w ciąże zaszłaby w 1 dzień miesiączki:)
USG i lekarz mają prawo do błędów.

Jaga, piękne wyliczenia, ja nawet nie wiem, kiedy dzidziuś został poczęty ;)
Tylko "na oko" wiadomo, ale + / - 7 dni.
Do tego owulacje mam popieprzone od kwietnia, co 28 = 46 dni, masakra jakaś, więc nie idzie się doliczyć, do tego nic nie mierzyłam, nie sprawdzałam, nie badałam, więc nie wiem nic poza tym co lekarz mówi.
A to nie jest tak że wiek dzidziusia na USG jest liczony nie od chwili poczęcia tylko od pierwszego dnia ostatniej miesiączki ??
Bo mój dzidziuś na pierwszym USG miał 6 tygodni, czyli sam dzidziuś miał 4 tyg. + 2 tyg. się dolicza, więc 6 tydz. ciąży a nie 6 tyg. ma dzidziuś.
Pewnie zaplątałam wszystko, bo Maja mi przeszkadza, no ale chodziło mi o to, że USG pokazuje wiek ciąży a nie dziecka.


Doliores, też bym zjadła pomidorowej, uwielbiammmmmm..... :)

Jaga, my też się staraliśmy rok, nawet badania mąż miał robione, czy w ogóle płodny jest (Majkę mam z innym), więc też była walka .... ale w końcu odpuściłam i .... zaskoczyłam ! :)


Karina, 15-17 kg dla 3-latki to normalna waga, tylko moja jakaś za chuda jest, bo 12 kg waży... :/ ale zdrowa jest i dobrze się rozwija więc nie panikuję.

Sataga, zdrówka życzę, coraz więcej ludzi teraz przeziębienie rozkłada, mój wrócił z pracy i jęczy, że się źle czuje....oby nic nie przyniósł...
 
reklama
Dolories ja nigdy nie pieklam chlebów .. ale mam kolezanke ktora piecze czesto i robi pyszne chlebki :-) tez bym zjadla zupy pomidorowej vo uwieeeeelbiam ale dzis zjadlam troche samego barszczyku.... a rano kaszke malinowa i w poludnie sloiczek gerber...

Sataga zdrowka !!:tak:

Karina
a ja czuje sie tak sobie... biore leki i moge w miare funkcjonowac... dzis poszlam na male zakupy i na targ i weszlam do miesnego i nie dalam rady wystac wiec stalam przy otwartych drzwiach i robilam zakupy... dobrze ze akurat nie bylo ludzi bo pewnie pomyśleliby o mnie ze jakas nie normalna jestem... chociaz te panie mnie znaja wiec o tyle dobrze. :-) moj mezus ma urlop i mi pomaga w domu, rano pojechal do dentysty a ja poszlam na targ...
 
Do góry