reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

czesc laseczki!!!

Renatka, to faktycznie malutko corcia wazy. moja teraz ma rok i 9 miesiecy i tez 12 kg. ale jak sie dobrze rozwija, to faktycznei nie ma sie co martwic, pewnie taka jej uroda :)

Doliores, a jaki chlebek? na zakwasie? ja kiedys taki pieklam, ale jak sie urodzila Laurka, to jakos nie mialam czasu ani weny i przestalam.

Wenqing, ja chodze teraz prywatnie i panstwowo wiec mam tak mniej wiecej co miesiac usg. ale w pierwszej ciazy chodzilam tylko panstwowo i w sumie mialam 5 wizyt z usg. ale wtedy jakos tak mi szybko czas lecial, ze nie odczulam ze to jakos malo :) zazdroszcze weselicha, bawcie sie dobrze!

Olusia trzymam kciuki za wizyte. dajzanc co tam u dzieciaczkow :)

dygotka, super ze wyjedziecie i troche odpoczniecie. a kataru wspolczuje. u nas na szczescie poki co cieplo, wiec mamy jeszcze spokoj z przeziebieniami. ale pewnie niedlugo sie zacznie :/

Jaga, no pewnie ze nie powinnas sie przejmowac. jedne dzieciaczki rosna szybciej inne wolniej i to jest normalne. ostatnio 2 kolezanki urodzily, obie w 38 tc i jedno wazylo 4100 a drugie 2600. oba zdrowe jak rydze :)

Karina, faktycznie wysoka corcia.

sataga, ja mala odbieram o 14:30 i potem do 18:30 tez same siedzimy. a tez czasami mam taka ochote sie polozyc i odpoczac, a tu trzeba zabawy wymyslac i jeszcze zeby atrakcyjne byly a nie byle jakie :/

kajkapol, to bedziesz miala roboty z maluchami i jeszcze komunia. ale na pewno dacie rade.

Myla, gratulacje wizyty. super ze wszystko w porzadku!

dziewczyny wiecej nie odpisze, bo lece Laurke kapac. napisze wam tylko ze wczoraj mialam usg prenatalne prywatnie. babeczka tez powiedziala ze prawdopodobnie chlopiec. a tak sie ruszal skubany ze ledwo dala rade go zmierzyc. takze u nas wszystko w porzadku :)
 
reklama
Melduj się po USG prenatalnym - wszystko dobrze, uffffff - co za ulga! :D Przezierność nieco ponad 1mm, narządy wszystkie na miejscu, serducho bije głośno i miarowo 160 uderzeń na minutę. Maleństwo ma 5,7 cm i jest cudowne :D.

Nadrobiłam Was i teraz postaram się być bardziej na bieżąco. Wysypała mi się aplikacja BB w telefonie, muszę ją przeinstalować.

Dzięki wielkie za kciuki - teraz moja kolej. Trzymam mocno za wszystkie wizytujące jutro! Fotka dzidziola w odpowiednim wątku :).
 
Hej.
Jeszcze do przyszłego czwartku mamy zapiernicz w prac ty a potem wracam do was.

Dzis zrobiłam syrop z pigwy. Będzie super na przeziębienia. I nadprogramowo konfiturke do herbaty.

Aaa wczoraj bylam na warsztatach dla ciężarnych - mamo to ja. Fajne. Bylo o pierwszej pomocy, pielęgnacji, chustonoszeniu. I wygrałam kosmetyki antyrozstepowe.

Wam gratuluje udanych wizyt lekarskich.
Mi sie moze uda jutro wepchać do endokrynologa. Dzwonilam ale wszędzie terminy na grudzień. Z uwagi na stan mam się spróbować wepchnąć w kolejke :) fajna rada z recepcji :)


Co do wagi pierworodnych - moja córcia - szczypiorek pospolity ma wagę obecnie 10..5 kg. W pełni zdrowa. Wiek 2,4 :)
 
Renatka mi w przedszkolu dupę trują ze mam jej mniej do jedzenia dawać , ze za duzo wazy...
Jak im powiedziałam co je dziennie, to przeprosili ... , mowie ze bez ruchu to ciezko bedzie ...
Bede trzymać kciuki :-) ✊✊✊✊

Szaj - mega gratulacje :-) ♥️♥️♥️

A ja zdycham dzis ... Nos zapchany
:-(
 
Cześć dziewczyny :-)
Neta, super, jaka duża dzidzia już!!! :-)

Ann 90 gratuluję magisterki, a jak po wizycie?

Myla, również gratulacje po udanych badaniach :-) też ciągle wcinam słodkie:szok:

Monis witaj!

Kajka znam ten ból... Piję siemię lniane budwigowe, 2 łyżeczki ziarenek zalewam szklanką ciepłej wody i piję po kilku godzinach - pomaga, choć nie zawsze. No i dużo warzyw i dużo wody.

Asiulka, wiem, co czujesz :-(ja w moje ostatnie urodziny miałam łyżeczkowanie... boli bardzo i już chyba zawsze będzie...

Natasza, w którym dokładnie tygodniu jesteś?

U mnie wczoraj obiad zainspirowany był tygodniem francuskim w Lidlu :-) czyli bagietka, muszle Św. Jakuba, serek kozi i krowi, sałatka, a dziś planuję makaron razowy z pieczarkami, cukinią, papryką i suszonymi pomidorami.

Myślałam ze pełny 12 ale wychodzi na to ze pare dni mnieh
Cieżko mi określić dokladnie bo ze względu na bardzoooo nieregularne cykle date porodu mam napodstawie usg
 
reklama
Sorry ze tylko o sobie ale musze sie pochwalić!
Tak mi strasznie brzuch wywaliło ze w supermarkecie wpierniczylam sie w kolejkę uprzywilejowana w godzinach szczytu.
 
Do góry