reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hejka mamuśki!

Nie moge spać juz od 5..siedzę i myśle o...porodzie :baffled:

Do tego poranne przytulanie z muszla mam z głowy ;-)

Ja jestem ciekawa jakie usg mi zrobi ginka..chodzi mi o to czy będzie badać przezorność i kość nosa :confused:

Badanie mam chyba 22.09 . Ciekawe czy będzie juz płeć widac?!

Tesknie za moja polska ginką, która prowadziła większość mojej pierwszej ciazy. Cud kobieta! Młoda, ambitna, ciekawa tej dzidzi w brzuchu a nie jak większość lekarzy odwala wizytę i do widzenia. Robiła mi 3d za darmo, kilka usg w szpitalu tez za darmo, za każdym razem mogłam zadzwonić i sie umówić na konsultacje albo wlasnie usg...aahhh aż mnie korci zeby do niej pojechać!! :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lei ja tez dzisiaj zaliczylam a mialam nadzieje ze juz mi przechodzi :( a tu 12tc i dalej

ja musze tak teraz kontriolowac diete aby osiagnec wynik do 90 na czczo :(
 
Hejka.. ja probowalam zjesc odrobinke ale nie do konca dalam rade.. a tez sie juz przywitalam z muszla.. ech..

Babydust a jaka diete bedziesz stosowac? Bez slodyczy?
 
hej


Dzis z rana zauwazyłam ze mam krwawienia, no i pojechałąm do szpitala, i co ? Sprawdzali tylko ile krwawienia mam i odsyła mnie do domu, i z antybiotykiem
Amoxicillin/Clavulanic acid, jakby nic nie stało. Nie sprawdzali mnie na scan czy jakies ginekologiczne, nic a nic. popatrzyła i juz wie co mi jest ? A zadzwonią do mnie za pare dni zeby umowic na scan i wtedy bedziemy dowiedziec ze wszystko ok. eh....
No i nie wiem czy z ciąza bedzie ok.
 
hej


Dzis z rana zauwazyłam ze mam krwawienia, no i pojechałąm do szpitala, i co ? Sprawdzali tylko ile krwawienia mam i odsyła mnie do domu, i z antybiotykiem
Amoxicillin/Clavulanic acid, jakby nic nie stało. Nie sprawdzali mnie na scan czy jakies ginekologiczne, nic a nic. popatrzyła i juz wie co mi jest ? A zadzwonią do mnie za pare dni zeby umowic na scan i wtedy bedziemy dowiedziec ze wszystko ok. eh....
No i nie wiem czy z ciąza bedzie ok.

Odpoczywaj i trzeba być dobrej myśli wszystko musi być dobrze!



Dziewczyny współczuje wam tych mdłości, któraś pisała że jak zje to jest lepej to możę mimo wszystko powinnyście jeść?

Ma któraś ból podbrzusza albo jajników? Taki bliżej nie określony ten ból.. kurcze co się pokręce w domu cokolwiek zrobie to mnie boli... martwie się tym..tykko ze nie jest to mocny ból tylko jakby ćmiło..
Miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę
 
reklama
Do góry