reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Olusia idziesz po prostu na usg genetyczne / prenatalne a nie na badania genetyczne / prenatalne :)

zgadzam sue z kerna ze nie robi sie juz obciazenia 50gr :) i dobrze :) wydluzalo to tylko diagnostyke a i dziecku sie fundowalo dwukrotnie podwyzszone cukry przy nieprawidlowych wynikach :(

aa i na testy 75gr mozna nmiec szybciej skierowanie (jak ja w 8tc) gdy wywiad jest obciazony (cukrzyca ciezarnych w poprzednich ciazach i chorowa w rodzinie ) albo gdy pomiar cukru na czczo wychodzi za wysoki
 
Dziewczyny dzieki za informacje.. jestescie nie ocenione.. ;-)..

U mnie w rodzinie nikt nie chorowal na cukrzyce.. ;-) a i glukoze jak robilam ostarnio mialam 93.. ;-)
 
Olusia u mnie tez nikt nie chorował. I w pierwszej ciąży glukozę miałam na wszystkich badaniach w okolicy 90- 95 a cukrzyca ciazowa wyszla. Przy krzywej miałam wynik na czczo 95 a po glukozie i 2 h 142 przy powtórnym badaniu (28 tc) 172. Teraz miałam wynik 92 i polozna kazala czekać do 23.09 i skonsultować z lekarzem - pewnie dostane skierowanie wcześniej
 
Nie biorę bo cukrzycy jeszcze nie mam. Ruch i pseudodieta bo mam jadłowstręt ciążowy. I raczej zmuszam sie do jedzenia niż czegos sobie ograniczam.
 
reklama
Do góry