reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kerna marela ma racje. Nie tylko wiek, ale i poroniania oraz obciążenia genetetyczne i cos jeszcze. Na stronie profamili jest lista.
 
reklama
tak, ale ja nie roniłam. Wszystkie ciąże utrzymane, donoszone do tego żadnego obciążenia z tego co wiem nie ma u nas w rodzinie..
ale spytam, przez wzglad może na cukrzycę..no spytam na pewno
 
Tabasia no jest po prawa po lekach bo w koncu dzialaja.. ale mysle ze po wyjsciu czopki pojda w ruch..

Asiulka 87 mieszkasz nie daleko mnie hehe.. jestes ze sosnowca? ;-)
Yes
jestem z Sosnowca dokladniej Zagorza
Kerna ja mam 27 lat dostalam skierowanie na prenatalne dodatkowona badania z krwi zewzgledu na krwiaka i poronienia.
 
Czesc dziewczyny

Olusia biedna ty, mam nadzieje ze cie troche podbuduja w szpitalu i sie bedziesz lepiej czuc

Gratulacje Pat ze wszystko ok.
Jakie USG narazie robi gin takie dopochwowe czy jak sorry ze pytam ale sie nie znam

Ja odebralam wczoraj wyniki badan i w poniedzialek na wieczor do gina mam nadzieje ze wszysko bedzie ok bo sie stresuje bardzo.
Dzisiaj na wieczor do roboty i jutro na rano wiec czas zleci szybko.
 
tak, ale ja nie roniłam. Wszystkie ciąże utrzymane, donoszone do tego żadnego obciążenia z tego co wiem nie ma u nas w rodzinie..
ale spytam, przez wzglad może na cukrzycę..no spytam na pewno

Ja ze względu na cukrzycę mam mieć prenatalne darmowe ale jeszcze nie znam szczegółów może mi w pin w tej poradni się dowiem
 
kerna no wlasnie 2 razy udalo mi sie przed insulina uchowac teraz tez chce i sie pilnuje choc dzisiaj serniczka kawalek wszamalam :cool: ale nabial mi mocno nie podnosi cukrow
a czytalam kiedys o tej diecie paleo i nie powiem przemawialo to do mnie tylko jednak jest dosyc restrykcyjna no i wysokotluszczowa

asiulka ze wzgledu na krwiaka mozesz miec troche pogorszone testy prenatalne zebys sie nie zestresowala :)

ja mam skierwanie na prenatalne ale chyba sie nie zdecyduje - co mi da wynik prawdopodobienstwa :( a wiek tutaj mocno mi pogorszy wyniki , bardziej sie opieram na usg genetycznym :) raz mialam sprawdzane parametry i bylo ok a 30,09 bedzie jeszcze raz sprawdzane razem ze wszystkimi nardzadami wewnetrznymi bo wtedy byly narzady jeszcze malutkie i nie bylo widac super wyraznie
 
ale wy mówiecie o usg tym genetycznym? czy o jakisdodatkowych badaniach:eek: nie wiem czy sięrozumiemy haha

Babydust a dlaczego restrykcyjna? Bo ja wiem..no ja jem wszystko, serniczki (jak bez cukru), owoce, mięso, warzywa,wszystko oprócz chlebka ale to juzod dawna no i teraz z ryzem uważam bo mi winduje cukier nawet ten basmati.
A że wysokotłuszczowa to chyba dobrze..no ja tam przekonana jestem o potrzebie tłuszczów w diecie i szamam...dzisiaj na deser ugotowałam starte jabłko z cynamonem i walnełam łychę oleju koko ;-)
A na obiad leczo kiełbachą i sporo ghee. No raczej smakowicie ;-)
a cukry idealne 93 i 110:tak:
 
kerna no wlasnie 2 razy udalo mi sie przed insulina uchowac teraz tez chce i sie pilnuje choc dzisiaj serniczka kawalek wszamalam :cool: ale nabial mi mocno nie podnosi cukrow
a czytalam kiedys o tej diecie paleo i nie powiem przemawialo to do mnie tylko jednak jest dosyc restrykcyjna no i wysokotluszczowa

asiulka ze wzgledu na krwiaka mozesz miec troche pogorszone testy prenatalne zebys sie nie zestresowala :)

ja mam skierwanie na prenatalne ale chyba sie nie zdecyduje - co mi da wynik prawdopodobienstwa :( a wiek tutaj mocno mi pogorszy wyniki , bardziej sie opieram na usg genetycznym :) raz mialam sprawdzane parametry i bylo ok a 30,09 bedzie jeszcze raz sprawdzane razem ze wszystkimi nardzadami wewnetrznymi bo wtedy byly narzady jeszcze malutkie i nie bylo widac super wyraznie

Czemuwyniki moga byc pogorszone? Jak na prenatalnych badaja mi dzidziola wymiary itd wazne zeby z dzieckiem bylo ok. No ibadania z krwi. Z Zuza mialam usg prenatalne 3 d w 20 tc i 30 tc niezapomniany widok
 
restrykcyjna bo z nabialem i produktami zbozowymi trzeba uwazac ;) a ja tak lubie
ale olej koko wlaczylam do swojej diety i raczej unikam odtluszczonych produktow odkad o paleo poczytalam
na ghee sie nie skusilam jeszcze ;)
 
reklama
Asiula ja tez powinnam dostac skierowanie na badanie krwi skoro mialam jedno poronienie..:-( bede do mojego dzwonic bo mam 26 badania prenatalne ale chyba bede przekladsc na tydzien pozniej.. ;-) no u mnie w rodzinie nikt nie mial cukrzycy ani innych zespolow itp.. hmmm

Kuklaki.. :* a gdzie pracujesz zd do roboty na noc.. ;-)
 
Do góry