reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Juz po. Dzidzia ma teraz 2,64cm trochę młodsza niż według OM ale mówił ze nieznacznie. M się śmiał bo była baaardzo ruchliwa więc mieliśmy na co popatrzeć :) i 1 października prenatalne i już nie mogę się doczekać :)
 
Juz po. Dzidzia ma teraz 2,64cm trochę młodsza niż według OM ale mówił ze nieznacznie. M się śmiał bo była baaardzo ruchliwa więc mieliśmy na co popatrzeć :) i 1 października prenatalne i już nie mogę się doczekać :)
Ja prenatalne 3 pazdziernika u mnie w 8 tc 4dni wymiar dzieciaczka 1, 70cm to Twoj duzy a moj za maly :(

Teraz az sobie wyszukalam ile powinienen mierzyc i wymiarowo jest ok
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej. A ja nie chcę tu siać paniki;-) Chodzi mi oto, że jak leżę to nadal mam płasko, że brzuszek nie wystaje a pisałyście że wam juzgórki sięzrobiły i się wystraszyłam, że może nie rosnie, ale ja tam nie uciskam nic:-)

Aylin usg mam tu u swojej ginki a zastanawiam sięnad tym czy bulić za prenatalne 200 w rzeszowie....kurczę....
Olusia dobrze, że mąż nad tobą czuwał. No tak częste wymioty i pewnie niechęc do jedzenia nie pomagają :no: Dostałaś leki do domu przeciwwymiotne?

Babydust a to jak ogarniasz cukry to super ;) Moze masz tylko niewielką nietolernację. Ja ogarniam cukry jak jem ścisle wg. zasad. Węglowodany mnie zabijają normalnie..znaczy się cukry windują w górę. A ketonami bym się nie przejmowała:rofl2:
Ja w marcu przeszłam na dietę nieskowęglowodanową, ale wysokotłuszczową, bezglutenową i z niskim IG i schudłam w 4m-ce 14kg:tak: Wiec super, bo nie bedędo porodu ważyć 100kg;-)
Teraz kombinujęz dietą, bo nie chcębrać insu..staram sięnadal dietą, mam motywatorkę heh i bedę jeszcze walczyć, żeby udało się cukry ogarnąć.
 
Do góry