reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Joanna wow, fajnie tak ciezarowa.

Ostatnio byla mowa o brzuszkach, ja jak wstaje rano to 0, a jak tylko pojem to mi wywala brzuchol na pol metra, ale tak to mialam zawsze i przed ciaza, po jedzeniu jak w 5 miesiacu,

Ide dzisiaj po wyniki badan krwi, moze na poniedzialek sie uda do gina,

Dzisiaj jakas spiaca jestem a tu po poludniu do pracy trzeba isc, masakra

AgiJagi gratuluje serducha

Jaga jedz ostroznie

Babydast ciesze sie ze wszystko ok

Asiulka chamstwo sie szerzy
 
reklama
[. OTE=kerna;109846Cześć laski.
wpadam tak na noc bo w dzień nie ogarniam.
Gratuluję udanych wizyt, Myla dobrze, że jednak jest dobrze ;)
Natasza też z cukrzycąjesteś? 1 czy 2? Ja też i nie ogarniam tematu..klusek mi sięchce, frytek i wszsytkeigo czego mi nie wolno....ehhh a nawet to co mi wolno to i tak źle na mnie wpływa.

Objadłam sie sałątką..stoi w gardle..matko....nie wiem jak zasnę :eek: Łakomstwo nie popłaca, szczególnie na początku ciąży :cool2:
Bleee jużczujęzgaga zaczyna palić..a moje jelita wszystkie podsunęły siępod żołądek i heh..już chodzę jak w ciąży, serio serio no co tam że to tylko flaki ;-)[/QUOTE]


Tak mam cukrzycę typu 2 brałam leki ale zaniedbałam całą sprawę kiedy
dowiedziałam się o ciąży nie było wyjścia:-) jestem teraz pod ścisłą kontrolą diabetoliga i na insulinie też nie bardzo ogarniam temat diety i dziekenia tych porcji ale cóż
W poniedziakek idę poradni patoligii ciąży to może będę ogólnie coś więcej wiedzieć o moim maluchu bo narazie to czarna magia każdy mówi coś innego....
 
Asiulka no wiem..martwisz się i nie dziwię ci sie wcale. Teraz chyba najtrudniejszy czas przed Tobą. A keidy masz kolejne usg???
Ja będę się martwić całą ciażę i nawet jak bedę czucruch to bedę panikować..wiem to..a potem cesarka i apogeum czy dziecko wyjmą żywe. Przede mną pół roku niezłego stresu no ale trzeba to jakoś wytryzmać przecież i isć dalej..żeby nie zwariować..ja sobie też wkręcam że coś tfu nie tak, bo macicy mojej nadal nie mogę wyczuć a uwas jużgórki itd...no i co ja mam myśleć teraz a usg dopiero 23...ehhh jak cały rok.

NAtasza no to może cossiedoweisz.ja teraz obczytuję jeszcze inną dietę bo z tego co widzę to pasuje już mi dać insu ale ja robię po prostu dużo błędów.Za duzo węgli za mało tłuszczu.
 
Ostatnia edycja:
Kerna ja swojej macicy też jeszcze nie czuję ;-)

Doliores dobrze, że małemu podoba się w przedszkolu, przynajmniej nie masz problemu z zostawianiem go. Moja Amelka była taka sama, z tym, że jak szłam po nią do przedszkola, to płakała, że nie chce :tak:
 
Dziewczyny mam dylemat...
Lekarz jakiś oszołom badał mnie dzisiaj i po zrobieniu usg powiedział ze boli mnie brzuch mówie mu ze czasem i nie za mocno że da się wytzymać.. pytałam go pózniej co może oznaczać taki ból ale nic mi nie odpowiedział:no: długo mi robił usg i tak mi pogmerał że teraz cały czas pobolewa mnie brzuch...ale cały czas zastanawiam się co miał na myśli..
Martwie się tym.. nic w necie nie znalazłam na tan temat...
 
joanna no w sumie jest się z czego cieszyć, tylko łezka się zakręciła ;-)

natasza może jajników szukał? moja mi tak gmerała bo nie mogła znaleźć bo mam stromo przodozgięcie :p
poleż i zobaczysz jaki to charakter bólu czy ustępuje czy jest co jakiś czas
 
reklama
Do góry