reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kerna dzieki mysle pozytywnie choc czasami mnie przeraza kolejne usg nie moge zapomniec widoku z usg z marca kiedy zapadl wyrok usg dali mi ,, na pamiatke,, schowalam gleboko by nie patrzec...
Chba nie bede spokojna i nie bede w pelni sie cieszyc poki nie poczuje ruchow..... dobrej mysli chce byc dopoki mnie mdli bola piersi to nie panikuje

Lei u mnie to samo mdlilo caly dzien juz chcialam przytulic porcelane... zapomnialam napisac ze lekarz kazal mi brac ostatni listek duphastonu ale ja mam opory straszne :( ze wzgledu na tego krwiaka i wogole jak mi nie przepisze mam luteine i to bede chyba brala raz dziennie nie zejde tak szybko z progesteronu niby dobry lekarz ale ja mam inne przeczucie ze z tym nie ma racji
 
reklama
Jaga spokojnie. Pamiętaj, ze to wszystko jest w naszej głowie i nic złego sie nie dzieje :rofl2: szerokiej drogi i spokojnej podróży! Baw sie dobrze :tak:

W końcu przespalam noc! :-D
 
Asiulka masz przestac brac dupka teraz ? faktycznie szybko :/ gdy krwiak dalej jest ? ja bralam do 16tc mimo ze krwiak sie wchlonal ok 12tc
a od 20tc i tak bralam zastrzyki z kaprogestu czyli tez progesteron
teraz tez dostalam recepte na kolejne 2 op wiec tez wyjdzie mi ze do 15-16tc bede brac
 
Ostatnia edycja:
hej

u mnie znowu kłótnie normalnie nie wyrabiam z nerwami a mąż zamiast się zamknąć to musi dyskutować :angry:

babydust super wow jaki duży maluch! :D mnie też krzyz boli :/

Karina powiedzieliśmy wczoraj jeszcze, ucieszyła się bardzo ale wiem, że napewno łatwo jej nie jest

Lei nie, nie pisałam nic wcześniej ;-) chyba instynkt macierzyński znowu się odezwał ;-) no i na teraz i na już! ;-)

Jaga na teraz nieznoszę jeździć :/ denerwuje się strasznie a w dodatku moje głupie auto drga moim fotelem i czuje wibracje :eek::eek: jak na fogtelu do masażu

nadzieja ja 2x1 tab 50 mg
 
luteina 2x1 100 mg

ja wysiadam ;/ wczoraj to ja sie popłakałam z tych mdlosci;/ jeszcze rano daje sie jakos wytrzymac ale wieczorem to masakra jakas. Na zlosc nie moglam wywolac haftowania;/

Co ja bym dala zeby moc pracowac. Normalnie juz mam dosc , nuda ze szok, nie mam sily na nic. Geby nie ma do kogo otworzyc tyle co jak zaprowadze i odbieram synka z przedszkola. :no:. Nie mam sily nawet ogarnac chalupy gdyby nie M to chyba była by tragedia ;/
 
Marela witaj w klubie :(

U mnie to samo, mała lata samopas aż mi jej szkoda bo nie mam siły jej zabawiać ani uczyć niczego... :(

Wieczorne mdlosci sa najgorsze, mnie taki wkurw wtedy bierze :angry:

Ja nie mam problemów z jazda, uwielbiam prowadzić, w ciazy z córka jeździłam sama do Wrocka czesto i potem po porodzie jak buła malutka a maz musiał pracować a dziadków (moich rodziców) trzeba było odwiedzić :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej,
ja nie biore wiec nie pisze ile :)

Moja niunia dzis pierwszy raz w żłobku. Byłam odprowadzic - przeszło bez płaczu :)

Co do prowadzenia auta - bardzo lubie. Mąż smieje sie ze w zwiazku z tym iz teraz znów dłuugo pić nie bede to sobie umości leżankę z tyłu, wstawi kino domowe, barek i razem z niunia moga podróżować :)

W ogóle to ja chce urlooooooop
 
Do góry