reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Czesc dziewczyny ja juz po usg ale nie mialam kiedy wczoraj siąsc bo zebranie mialam w szkole i 2 godz siedzenie myslalam, ze szlak mnie trafi.
Co do usg bylo widac serduszko wszystko jest ok.
A ja dzis zaliczyłam pierwsze rzyganko chyba zaczeły sie mdłosci..
Miłego dnia !!!
 
Mam 2x1 100 mg luteiny.

Co do jeżdżenia autem - uwielbiam. 7 lat już pracuję jako kierowca na osobówce (od 4 lat mam prawko na ciężarówkę). Teraz bardzo mi tego brakuje - od 5 tc jestem na L4.

Współczuję wam dziewczyny tych mdłości i wymiotów, masakra jakaś :-(
 
a ja sie boje jeździć autem-chodzi mi o te wstrząsy ;/ itp. wiadomo jakie są polskie drogi no i pozatym "niedzielni" kierowcy w każdym dniu tygodnia i o każdej porze
 
hmmm no to ja wstrzasy mam wieksze na rowerze niz w aucie. A polskie drogi - zalezy gdzie kto mieszka. W rzeszowie jedzie sie jak po maśle - dziur mozna z lupka szukać i nie znajdziesz
 
reklama
Myla pracuję w pizzerii, rozwożę pizze, obiady, cateringi małe i duże. Średnio dziennie robiłam ok. 100 km, ale zdarzało się nawet i 300 km.
Prawko na ciężarówki zrobiłam, bo zawsze o tym marzyłam, ale w tej chwili marzą mi się autobusy :tak:.
 
Do góry