reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dziewczyny współczuje wszystkim, które mają mdłości.. ja na szczęście puki co mam sporadycznie i nie trwają jakoś bardzo długo:-) życzę Wam spokojnego sobotniego popołudnia a ja idę do pracy i kończe po 22 :(
 
reklama
Hej wszystkim :-)

Piekny i sloneczny weekend sie zapowiada :)
Tabasia do grilowanego mieska polecam Tzatziki :tak: ja wrecz uwielbiam !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej
u mnie aktywny i pracowity weekend, ledwo na oczy patrzę, czekam tylko aż mąż wykąpie małego i sama idę pod prysznic

Aylin o masakra :o pamiętam te wizyty w mojej starej przychodni X lat temu, żeby się dostać do lekarza musiałam byc o 5.30 najpóźniej!!!

Pat obyśmy takie nie były :p

Myla wow! dałaś radę? żyjesz? nie przeforsowałas się ? :p

Szaj fajna szefowa :-) mnie też od wczoraj kłuje :/ chyba rośnie....

Tabasia nic nie ściągałam ;-) wczoraj męża schrzaniłam bo umył łazienke ale zapomniał o rurce od prysznica, tak się zagotowałam o to, że moje kąpanie trwało 3 minuty bo wyszłam z fochem , że w syfie myć się nie będę :eek::laugh2::sorry:

Musli może spróbuj wodę z łyżeczką sody ? u mnie działa na zgagę i na mdłości troche..

pozdrawiam resztę dziewczyn :-)


ejjjj skasowałyście temat z brzuchami ? czy nie widzę?
 
***** zaczelam plamic i masakra bo nie mam jak jechac na pog. Męża nie ma, mam na wycieczce siostra męża razem z rodzina wyj e chali a najblizdi znajomi na weselu.... Na szczęście lekko wiec leze i liczę ze przejdzie
 
Hej dziewczyny... Jestem przybita. Miałam dziś dwie kropki brązowe na bieliźnie.... I się wystraszylam... Cały weekend jestem w pracy i nie mam możliwości iść do lekarza nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z seksem? Bo stało się to niedługo po stosunku...Może Nie powinnam kofhcac się z mężem teraz?
 
My dzis tez mieliśmy grilla. Zrobiłam kurczaka w miodzie i wlasnie tzatziki. Mmm do tego sałatkę i masełko czosnkowo-ziołowe i grillowalismy chlebek. Niebo w gębie.

Maz poszedł spać z Vika o 19 a ja oglądam C. Chanel.

Zauwazylam, ze jak sie zmusze do roboty to mi lepiej. Tak jak dzis od rana zakupy, szykowanie, grillowanie, sprzątanie...nie miałam czasu na mdlosci.

A rano wymiotowalam :/ i to na zielono :eek:
 
Ostatnia edycja:
Angelika ma prawo po seksie. Teraz mamy wszystko bardziej ukrwione, pewnie jakieś naczynko Ci pękło. Ja tez tak miałam po seksie, dwa dni takie plamki.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy . Moja pierwsza ciąża więc nie wszystko jest mi wiadome. Ale mam nadzieję że to od Przytulanka. Wczoraj prawie nic nie jadłam bo tak mnie mdlilo. I trzymało do dzisiejszego południa rano nawet zwymiotowalam. Teraz czuje się ok. Oprócz bolacych piersi i uczucia ciągnięcia w podbrzuszu
 
Do góry