reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asiulka sudokrem jest tez na odpieluszkowe odparzenia. U mnie nic lepiej sie nie sprawdzilo jak na razie

Pat - tylko ze osób starszych sie raczej nie wyróżnia. Przynajmniej u mnie nigdzie takiej informacji nie widziałam. Są kasy dla ciężarówek i inwalidów.

Wiem wiem :) dlatego napisalam ze jak dla mnie :) u nas sie nie sprawdzilo nie wiem nie lubie tego kremu ale wiadomo ze dla kazdego co innego wiec trzeba probowac i dostosowac :)

Asiulka no co Ty tak Cię zawołali? :D szok!

Ja mam taki brzuchol jak w 5/6 mc jak kazdy dowiaduje sie w ktorym tygodniu jak pytaja to sa w szoku i smieja sie ze blizniaki. U mnie to 4 ciaza w drugiej na tym etapie poronilam zero brzucha w trzeciej ciazy mialam taki sam brzuch pod koniec 3 mc a teraz 2 mc i wielgachny ehhh.. nikt sie nie burzyl to byla kasa z pierwszenstwem nie pchalam sie bo ja tak nie lubie stanelam tylko w widocznym miejscu na samym koncu heh nikt nawet nie burknol pod nosem no wiedzieli do jakiej kasy sie pchaja :)...
Ale mam obiadek mniam schabowe ziemniaczki kalafior z bulka tarta mam nadzieje ze sie nie powtorzy to co wczoraj
 
Asiulek prawda jst taka , że te babcie to jak chodzi o tramwaj, autobus to przegonią Cię sto razy, do kasy też, po promocje też a potem udają umierające, trzeba umiec dobrze grac. nie mówię, że wszystkie ale niestety większość u nas to nagminnie...
 
Oj święta prawda co do babć , ale wystarczy rzucić hasło że cos darmo będą rozdawać to od rana beda zajmować kolejke i nic ich nie bedzie boleć. Mialam przyklad ze 3 lata temu otwierali nową Stokrotke - z ciaekawości bo to blisko zaszlam tak 5 min przed otwarciem- sami emeryci , renciści. Ludzie mieli taki ubaw że szok, a kumpel który mieszka obok i widzi z okna mówił ze o świcie juz stali.
 
co do starszych osób - widziałam kiedys niezły obrazek, starsza pani z balkonikiem przebiegała przez przejście dla pieszych, balkonik w rękach i bieg:-D myślałam, że padnę.
a znacie tę stronkę? 8. tydzień ciąży: kalendarz ciąży - Pierwszy trymestr | Kalendarz ciąży w mamazone.pl
z córcią i z mężem oglądamy sobie i Małej się bardzo podoba. Mnie też:-)
Dobranoc. Nie wiem jak w weekend u mnie z aktywnością, ale ściskam Was serdecznie.
 
No u mas tez ale kłótnie są co ni miara ze one starsze stać nie mogą itp. ciężko się z nimi kłócić...:p

Asiulek prawda jst taka , że te babcie to jak chodzi o tramwaj, autobus to przegonią Cię sto razy, do kasy też, po promocje też a potem udają umierające, trzeba umiec dobrze grac. nie mówię, że wszystkie ale niestety większość u nas to nagminnie...

A mnie ostatnio poniosło - byłam do lekarza umówiona na 9.40 - zwolniłam sie z pracy aby byc punktulanie. Przychodze i kulturalnie pyam osób w kolejce na która sa godzine? (chciałam opóxnienie poznac) na co babcia lat 70 + ze nie wazne na która godzine wazne ile kto czeka bo ona tu od 8 siedzi.... wrednie odpowiedzialam ze jak ktos nie ma co robic to kolejki w przychodni trzyma a zapisy sa po to aby kolejek nie było i poszłam po recepcjonistkę - co sie okazało na 4 czekające osoby 1 byla przede mną, 2 po mmnie a starowinka-awanturnica miała na 12.30....

babcia kolezanki umierająca na codzien na wszelkie choroby świata jest w stanie jechac na drugi koniec miasta po bagietke w promocji.

Mojej babci nawet ie bede komentowac bo jej juz kilka razy zrobilam awanure o liste pilnych zakupów typu jablka z lidla, szynke z tesco winogrona z auchan. Uzasadnienie zawsze słyszałam jedno - bo ty masz samochód... ale to ze na wode on nie jeździ to juz pod uwage nie weźmie
 
Wiem wiem :) dlatego napisalam ze jak dla mnie :) u nas sie nie sprawdzilo nie wiem nie lubie tego kremu ale wiadomo ze dla kazdego co innego wiec trzeba probowac i dostosowac :)



Ja mam taki brzuchol jak w 5/6 mc jak kazdy dowiaduje sie w ktorym tygodniu jak pytaja to sa w szoku i smieja sie ze blizniaki. U mnie to 4 ciaza w drugiej na tym etapie poronilam zero brzucha w trzeciej ciazy mialam taki sam brzuch pod koniec 3 mc a teraz 2 mc i wielgachny ehhh.. nikt sie nie burzyl to byla kasa z pierwszenstwem nie pchalam sie bo ja tak nie lubie stanelam tylko w widocznym miejscu na samym koncu heh nikt nawet nie burknol pod nosem no wiedzieli do jakiej kasy sie pchaja :)...
Ale mam obiadek mniam schabowe ziemniaczki kalafior z bulka tarta mam nadzieje ze sie nie powtorzy to co wczoraj

U mnie identycznie!! to tez moja 4 ciaza (jedno poronilam pod koniec 3 mca i tez mam wywalony brzuch jak cholera!!! Pokaz swoj!!!!
 
reklama
A ja dziewczyny dzis jestem z siebie mega dumna!!!!!
jesteśmy "chwilowo" jeszcze na wynajmowanym, dopiero w przyszlym roku zamieszkamy u siebie... Wczesniej wynajmowalismy piekne mieszkanko, mega nowoczesne itd., to wynajelismy bo jest pare stów tańsze i szybciej sie wprowadzimy na nasze i wszystko byłoby ok gdyby nie przeochydna łazienka,pomalowana żólto-sraczkowata obdrapana farba olejna do polowy (tzw. lamperia) zasyfiala z rurami na wierzchu i stara zółta żeliwna wanna stojacej na deskach :-D i dzis wpadlam w depresje, pojechalam do catoramy i wlasnoreczne, samotnie i osobiscie zrobilam w niej remont!!!! Jestem zajebista :-D
 
Do góry