reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
A u mnie przeszło. Mimo braku leżenia bo od 9 z mloda na spacerku. Teraz aż padlam na 2 h chyba od nadmiaru świeżego powietrza.
 
hej wpadam i uciekam...
jutro idę robić bete... ciekawa jestem wyniku
brzuch sie uwypuklił i cieżki mi brać wdech i go chować, także oby do środy i jak będzie OK to mówimy bo już nie mogę udawać, że jest ok z moim samopoczuciem , skoro jest beznadziejnie



Aylin i jak ?? może to z wysiłku? albo coś rośnie.. ??

Angelika może faktycznie po seksie coś zaplamiło?? musicie być delikatniejsi ;-) no i jak ??

Lei j zauważyłam, że jak coś robię i nie myślę o brzuchu to mnie nie boli.. natomiast widzę już, że wieszanie prania mi nie służy :/

Myla nie mogę go znaleźć, gdzie przeniesiony? bo na Kwietniu 2015 go nie widzę :/ jeśli chodzi o moderatora to mamy jakieś kandydatury? Ty się zgłaszalaś? jak tak to ode mnie masz głos :-)

marela woda z sodą ( łyżeczka na szklankę ) działa super bo neutralizuje

mamamadziurka hej
 
Doliores na sama myśl o sodzie mi niedobrze. Kiedyś właśnie po wypiciu % (mało ) i podróży było mi niedobrze i koleżanka kazała mi zjeść łyżeczkę sody i popić wodą. Zdążyłam tylko wziąć torebkę z szafy i w biegu ją rzucić. Pomogło - od razu zwróciłam wszystko ;)
 
dziewczymy, czy wam tez tak wywalilo brzuchy, ja mam brzuch jak w 5 miesiacu a czuje sie jak bym miala miesiac do urodzenia, strasznie ciezko mi, mam nadzieje ze z wejsciem w II try i samopoczucie sie poprawi, teraz zrzucam na karb wieku.
 
hej wpadam i uciekam...
jutro idę robić bete... ciekawa jestem wyniku
brzuch sie uwypuklił i cieżki mi brać wdech i go chować, także oby do środy i jak będzie OK to mówimy bo już nie mogę udawać, że jest ok z moim samopoczuciem , skoro jest beznadziejnie



Aylin i jak ?? może to z wysiłku? albo coś rośnie.. ??

Angelika może faktycznie po seksie coś zaplamiło?? musicie być delikatniejsi ;-) no i jak ??

Lei j zauważyłam, że jak coś robię i nie myślę o brzuchu to mnie nie boli.. natomiast widzę już, że wieszanie prania mi nie służy :/

Myla nie mogę go znaleźć, gdzie przeniesiony? bo na Kwietniu 2015 go nie widzę :/ jeśli chodzi o moderatora to mamy jakieś kandydatury? Ty się zgłaszalaś? jak tak to ode mnie masz głos :-)

marela woda z sodą ( łyżeczka na szklankę ) działa super bo neutralizuje

mamamadziurka hej

https://www.babyboom.pl/forum/mamy-kw...e-2015-a-f589/
Tu są brzuchy

Doliores kandydatury nie podawałam :-D Pisalam tylko ze kiedys bylam moderatorem i nie jest to takie straszne wiec prosze sie zgłaszać :-D


Chodzcie pokazywać brzuchy!!!1
 
no to łączę się w cierpieniach z Tobą Asiulka :/ ja z kolei mam taki preparat witaminowy, który pomimo tego, że jest w tabletkach to okropnie śmierdzi... Wczesniej dawalam rade go lykac a teraz 15 minut po polknieciu od razu wymiotuje.. muszę jutro iść do apteki zmienić na coś innego
 
Rownież łączę sie w cierpieniach. Aż mi sie zdarza płakać z tych mdlosci...wydaje mi sie, ze będzie chłopak, z Vika tylko rano wymiotowalam no i po witaminach ;) a teraz? Godzina 21 a ja z głowa w kiblu. Permanentny kac!! :angry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry