reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Witam,
Jak się czujecie? Ja całkiem nieźle. Widziałam temat brzuszków. Mój już jest całkiem... okazały. hehe już powoli obcy pytają czy nie jestem czasem w ciąży. Pracuje w sklepie więc takich pytań nie mogę uniknąć. Na szczęście pracuje tylko do środy bo w czwartek mam lekarza i na L4 idę :)
Pozdrawiam :))
 
U mnie identycznie!! to tez moja 4 ciaza (jedno poronilam pod koniec 3 mca i tez mam wywalony brzuch jak cholera!!! Pokaz swoj!!!!

Bardzo chetnie lecz korzystam tylko z ipada ;/ i nie da sie wstawic nie mam jak zmniejszyc musialabym naszej moderatorce wyslac na meila i zeby za mnie wstawila jesli moge to prosze na prywatna wiadomosc meila.... inaczej nie mam mozliwosci buu..

Wstalam dopiero i nic mi sie nie chce
 
Cześć Kobietki

Mój brzuszek od zawsze wyglądał na ciążowy , taki mój urok :D . Więc teraz nikt się nie pyta czy w ciąży nie jestem ( co mnie cieszy niezmiernie) aczkolwiek znajdą się znachory co to mówią ze u mnie po oczach widać , że w ciąży jestem :szok: . Od wczoraj wlazł mi ból w pachwinę i pośladek , chodzę kuśtykając i modlę się żeby w miarę szybko przeszło bo komicznie to wygląda jak idę. Mój syn wczoraj dowiedział się o dzidziolcu i dzisiaj jak jadłam śniadanie pyta się mnie czy dziecko to Ty mamo też karmisz? Czy głodne jest? Myślałam , że zniose jajko ze smiechu.:-)
 
Mnie wczoraj podczas wstawania złapał taki ból w podbrzuszu, że aż mnie zginęło w pół. Na szczęście nie było żadnego plamienia, ale co się strachu najadlam, to moje.

Powiedziałam wczoraj w pracy o ciąży - reakcja szefowej niesamowita była. Zastanawiała się, kiedy ktoś w koncu u nas ciążę zajdzie, bo pracuje w naszym zespole ok 40 babeczek, a dzieciata tylko ona :-D. Pogratulowala mi i jak tylko się gorzej poczuje, to mamvjej natychmiast mówić, to mnie do domu wysle. Ulzylo mi :-).
 
Brzuszek u mnie nic nie widać, w pracy nie mogą wierzyć że jestem w 3 Mc i jestem szczupła (nigdy niebylam, ostatnio coś schudlam nie wiem jak porostu tak wyszlo) i nic widać do tego zero objawy. Zazdroszczą mnie. Tak jakbym wymyśliła sobie xd
 
Dobry :)

Liste zaktualuzuje pozniej ;)
Dzis mamy zaproszenie na grilla wiec troche roboty mnie czeka. Chce cos przygotowac :)

U mnie bez zmian tzn.mdlosci,mdlosci,mdlosci :( pomaga cola troche :D
Kawke znow zaczelam pic. Taka jak zawsze pol na pol z mlekiem.

Wczoraj chcialam powiedziec szefostwu ale poczekam jeszcze z tydzien ;) choc juz widac i kilka osob sie domyslilo :))

Szaj to bardzo fajnie zareagowala szefowa :) ciekawe jak bedzie u mnie. Obstawiam ze tez pozytywnie aczkolwiek szefuncio moze sie trocge zawiedzie bo dal mi duzy projekt i jakos to wszystko sie slimaczy... pozniej pol roku mnie nie bedzie... a pozniej chcialabym wrocic w niepelnym wymiarze... no nic zobaczymy ;)

Bylam wczoraj na zakupach i zaopatrzylam sie w fajne ciazowe gacie. Bo te z pierwszej sa jeszcze ciut duze i zle sie w nich czuje.

Doliores nie wiem czy wage tam mozna kontrolowac bo nie korzystam... moge sprawdzic. No chyba ze juz sciagnelas ta aplikacje ;)
A po m tez musze wiecznie myc walki i pedzle... echh taki juz ich urok chyba :))

Lakara u mnie w pierwszej ciazy to do 5miesiaca nie bylo zbytnio widac a teraz juz wygladam jak w szostym hahaha.

Myla a co wymyslilas w lazience? Ja to uwielbiam takie rzeczy,zlota raczka jestem ;) teraz mam plan schody. Wykkadzine juz zfjelam,musze wypelnic ubytki w drewnie i m pomaluje :)

Olusia dlaczego mialas ciezka noc?

Asiulka uwielbialam ten nivea z cynkiem. Dla nas byl lepszy niz sudocream i teraz tez go bedziemy uzywac :)

Aneczka wytrwalosci w cwiczeniach :)

Ok zbieram sie posprzatac,nastawic obiadek a pozniej na zakupy. Polecacie cos na grilla? Myslalam o szaszlykach i salatce... musze w ogole zapytac co mamy przyniesc ;)

Milego weekendu!
 
mam tak silne mdłości, że chyba zwariuję. 24/h :(. Nawet w nocy się budzę i lecę dp kibelka.. za oknem prześliczna pogoda a ja uziemiona w czterech ścianach..
 
reklama
Szaj zazdroszcze szefa do mnie nawet kolezanka z pracy nie napisze jak ja tam a wiedzialy o krwiaku no ale coz obrazone bo o jedna mniej a poczatek roku

Musli wiem jak sie czujesz mdlosci jak narazie mnie opuszczaja ale zauwazylam ze wymiotuje po nospie :/ fuj nie znosze jej...
 
Do góry