reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doliores spokojnie,żyje i czuje się dobrze :)
Co do tematu z brzuchami to nie jest skasowany tylko przeniesiony,dobrze było by zrobić przekierowanie ale to kozę juz typowo naszemu kwietniowe mu moderarorowi będziemy truc tylko TRZEBA Go W KONCU WYBRAC :)

Lei na zielono?cos ty jadła kobito?
Angelika lekkie plamienie to nic takiego i po seksie miało prawo
 
Hejka,

My juz po imprezie super bylo :)
Ale w miedzy czasie zaliczylismy szpital z malym bo strasznie zaczal sie dusic i bardzo bolalo go uszko... Na szczescie nic powaznego, ale mamy nasz pierwszy w zyciu antybiotyk. I tak dobrze. Zreszta na 3 dni tylko, bo moj syn wymiotuje po wszystkich lekach i doktorek najpierw wypisal inny na 7 dni, ale pozniej zmienil. Pierwsza dawka zagryziona ciastkiem, pociagnelo go na wymioty, ale dal rade.

Ann dopiero przeczytalam o tzatziki :p nastepnym razem ;)

ok, zmykam spac, bo nie wiem jaka nocka bedzie.
Liste odswiezylam :)
 
Czesc:-)

Tabasia życzymy zdrowka dla małego!

Angelika ja miałam przez dwa dni bardzo lekkie plamienia po wizycie u ginekologa, ale juz na szczescie mineły.

Na te mdłości naprawdę dobrze jest coś zjeśc i powoli sie to uspokaja. Wspolczuje dziewczyny wymiotow;/ moje mdlosci mijaja stopniowo i jeszcze ani razu nie bylam w toalecie.
 
AngelikaK- mi gin mimo ze wszystko ok zabronila przytulania z M do 12 tyg. Dziewczyny mające zgage jak to u Was bo mi odbija sie cały czas ? Ja wystarczy ze wypije łyk wody i juz. i tak cały dzien całą noc wystarczy ze tylko sie przebudze. Udanej niedzieli !
 
Marela - mój gin powiedział, że jeśli tylko czuje się dobrze i nie plamie po przytulaniu, to nie widzi przeciwwskazań :-). Co do zgagi, to chyba jestem szczesciara i mnie ominęła :-).

Mdłości mi opuszczają juz na szczęście, za to pojawiają się zachcianki...ostatnio na topie jest mleko z płatkami kukurydzianymi - chwyciło mnie w pracy wiec pomaszerowalam do sklepu i po chwili wcinalam je przed komputerem...;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry