reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
No to faktycznie:)
W sumie śmiesznie by było gdyby któreś z nas rodziły w podobnym czasie w tym samym szpitalu:)

Ja na razie czytam sobie opinie o szpitalach na gdzierodzić.info całkiem fajna stronka, polecam jeśli ktoś nie zna.
 
zobligowałam teściową do zrobienia nam obiadu..
nie mam siły na nic zupełnie...tak samo jestem wypompowana..i nawet mnie nie mdli szczególnie ale jestem przeokrutnie słaba, dojscie do łazienki męczy mnie jakbym maraton przebiegła..cóż..ciężka robota nas czeka:tak:

Co do parafiny to jestem jej przeciwniczka, bo to jest pochodna ropy naftowej, mogąca nieść wiele skutków ubocznych za sobą. Lepiej wybrać cosnaturalnego jak oleje roslinne, np. olej kokosowy virgin :tak: Można jeść, smarować się. zrobicz niego pastę do zębów :-p jest bardzo zdrowy.
W ogóle to muszę Wam już na początku napisać że jestem wielką zwolenniczka naturalnego dbania o zdrowie, urodę itd itd. ;-)

Ja nie wierzę już żadnemu lekarzowi..nistety..wiem, że nie wiedzą wszystkeigo i każdy moze popełnic błąd. trzeba też słuchać swojej intuicji i nie dać sieomamić.
Teraz na pierwszym usg gdzie nie miałam jeszcze zarodka ginka widziała wielki krwiak, kazała leżeć i łykać tabletki (oprócz lutki którą brałam) na ulotce wymienione były okropne skutki uboczne, w tym problemy z nerkami i zakaz był ich łykania przy osłabionych nerkach. Cóż mi cukrzyca nerki nie oszczędza i bywa że mnie pobolewajai mma piasek. Wiec wystraszyłam się raczej tabletek bardziej niżtabsów. I co..usg ze srody nie pokazało już krwiaka.
Czasem trzeba posłuchać siebie..i cóż..ostateczne wybory i tak my podejmujemy..niestety albo stety..;-);-)

Tabasia..okropne...tragedia straszna Coraz bardziej boje się cc, dwa lata temu znajoma miała zakrzepicę płucna i zmarła niemal siedząc i pisząc z nami na fb w jednej chwili :-:)-(
Ale odbra..na o pewnie i tak nic nie poradzimy niestety..
Kulinarny super, a jak ktos ma pomysły na niskie IG (montignac i bezgluten to super!)
 
hej Dziewczyny, jestem podłamana :( od dwóch tygodni cierpię na okropne mdłości. Są tak silne, że nei jestem w stanie normalnie funkcjonować. Na dodatek jestem słaba jak dętka... Oby te dolegliwości skończyły się z pierwszym trymestrem bo odbierają mi one całą radość ciąży i życia w ogóle :(
Witajcie Kwietnióweczki 2015:) Ale ten czas leci!!!!
Jestem majówką 2010 ale córcia urodziła się ostatniego kwietnia:)

Życzę Wam spokojnych 9mc, zdrowych dzieciaczków i expresowych porodów:D:D

Odpiszę tylko musli, bo jakoś mi sie tak sentymentaliie zrobiło, moja droga ja z córcią miałam tak straszne nudności do tego wymioty 24/7 do 5 mc...potem juz było z góreczki,w 10tc leżałam juz w szpitalu zpowodu uporczywych wymiotów, chudłam, wymiotowałam, zdychałam ale dzidia była zdrowiusienka, musisz przetrzymać a potem będziesz cieszyła się i ciążą i słodkim maleństwem!!!!:D:D
 
ale napisałyście :laugh2:

mi też mdłości zaczynają bardziej dokuczać a najgorzej jest w samochodzie, jakis koszmar po prostu

kerna myślę wlaśnie nad ta dieta dla męża :p
 
mi dokladnie tak samo .. :) bleee... na szczescie jeszcze brak wymiotow normalnie modle sie by nie przyszly bo to jest najgorsze dla mnie co moze byc tak strasznie sie brzydze wymiotow ze jak sama wymiotuje to jeszcze raz i jeszcze raz juz potem z obrzydzenia :(


z tego co piszecie to duzo Was trzyma fasolke w tajemnicy jeszcze przed rodzinka, wiadomo wszytsko moze sie wydarzyc pozniej tyle pytan i wgl. w szczegolnosci kobietki, ktore juz stracily .

U mnie w rodzince duzo sie dzieje no i zawsze a to jakies piwko a to drink na grillu a to urodziny dziadka byly a jutro sa urodziny mojego wujka... nie obejdze sie chociaz bez kiliszka winka chociazby a ja ciagle kazdemu odmawiam ale kazdemu podejrzane poniewaz ja bardzo lubie wino czy szampana z mocniejszych alkoholi wishy.. no a teraz nie chce wcale jak to ladnie ukryc nie mowiac jeszcze rodzince o fasolce ??
 
Sama dieta bezglutenowa jest prosta ,łatwa i smaczna..gorzej jak siema cukrzycę o już nie tak prosto jest połączyć, bo wiele bezglutenowych potraw, chlebków podnosi cukier :sorry:
Ja odstawiłam gluten 8go marcai poprawiła mi siębardzo skóra i zmniejszył apetyt.
 
malutka u mnie na szczeście teraz okres bezimprezowy, ale za to od połowy września do grudnia owszem.. myślę, że my powiemy po wizycie albo jeszcze dalej, jeśli ta wizyta będzie bez konkretów, też boję się tego, co mogłoby się stac i tych pytań od każdego
 
reklama
Do góry