reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witajcie wszystkie nowe kwietniowki.
Lei, luteina 50 bez recepty refundowanej kosztuje ok. 15 zl, z recepta z refundacja ok. 4zl.
Ja jeszcze musze czekac tydz czasu na wizyte u gina.
 
reklama
Lei u mnie kolo 7 zl

Rama przykro mi ale skoro wypadla fasolka i ani nie ma na usg to przykro mi ; ( mi wypadla tez fasolka potem lekarz na drugi dzien robil mi usg. Jednak jak bedziesz dlugo i obficie krwawic idz znowu na konsultacje oby sie obeszlo bez czyszczenia. 3mam kciuki by bylo ok.
W srode mam wizyte u mojego ginekologa a on niestety nie ma usg od niego dostaje skierowanie i z tym na izbe jade na samo usg..
CO do torbiela nie pomoge niestety
Witam nowe mamusie
 
ja wróciłam do domu z kolejnymi testerami farb :sorry2:

Ania hej ja prywatnie

grubson czy może być za dużo?;-))) nieeee ;-) ja mam mdłości cały dzień są różnie, raz lepiej , raz gorzej ale nawet niezbyt uciażliwe
 
Witam Was Dziewczęta :-)
podczytuję wątek od początku, ale dopiero teraz postanowiłam "się ujawnić" ;-) a to ze względu na pytanie jednej z Was o torbiel. Ja miałam w poprzedniej ciąży, a w zasadzie przed ciążą, w trakcie i została mi do teraz. Dosyć duża, bo 4x4 cm, na lewym jajniku. Nic się z nią nie wydarzyło (choć mogła pęknąć w ciąży lub przy porodzie) i w niczym nie przeszkadzała ani nie przeszkadza. Ponoć mogła wpływać na owulację, na jej brak, ale ewidentnie nie, bo i poprzednio i teraz "zaskoczyło" w pierwszym cyklu :-) no! to mam nadzieję, że pomogłam :-)

A teraz o mnie, o nas :-) Mam na imię Kasia i jestem z Warszawy. Mam synka, który urodził się w sierpniu 2013 (IzaVarsovie - podczytywałam sierpniówki i pamiętam Was z Tadziem :-))) pozdrawiam Was serdecznie). Teraz jestem w 8 tygodniu, zaczynam w zasadzie ten tydzień. Udało nam się szybciej niż planowaliśmy. chcieliśmy zacząć się starać kiedy Synek skończy rok, tymczasem udało nam się 2 miesiące wcześniej, a do tego, uwaga! Spodziewamy się bliźniąt! :-) niezłe zaskoczenie :-)
12 sierpnia na usg widziałam 2 bijące serduszka :-) mam nadzieję, że nic się nie zmieni i w takim składzie, czyli 2+1 doczekamy do początku kwietnia, bo termin mamy na 5.

nie wiem czy przy moim rocznym wulkanie energii będę mogła się często udzielać, ale na pewno będę dalej podczytywać w telefonie. postaram się jednak jak najczęściej się z Wami kontaktować, bo jest to bardzo miłe :-)
 
Cateline hej :-)) wow niezla niespodzianka! :-)) ręcę pełne roboty ;-) u mnie 1 ciązy były 2 pęcherzyki, ale został tylko jeden, teraz liczę raczej na pojedynczego lokatora, ale nigdy nic nie wiadomo .. :p
 
Witaj Cateline,
Masz taki sam termin jak ja :) u mnie tez jest duze ryzyko ciazy mnogiej bo u mojego M. Czesto byly przypadki blizniat. A moja siostra (czarownica ktorej dzien wczesniej jak ja sie dowiedzialam o ciazy, trzy razy w nocy snilo ze jestem w ciazy) przewiduje mi blizniaki :)
 
reklama
Po wizycie. Karty nie mam jeszcze zalozonej ale dzidzia jest. Serduszko jest. 6t3d i termin na 10.04. Dostalam stertę skierowan na badania oraz usg 3d miedzy 11 a 13 tyg. Poza tym mam juz pierwsze zdjęcie do albumu :)
 
Do góry