reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej!
za duża produkcja jak na moje możliwości, nie nadążam, niestety :-(
Rama, trzymaj się.
Lei, gratuluję :-)
Grubson - uważaj na siebie!
Malutka - nie miałam nic takiego, nie pomogę.
no i więcej nie pamiętam, muszę sobie chyba notatki robić podczas czytania, żeby żadna nie poczuła się pominięta.
ja mdłości (bez wymiotów) od rana do wieczora ;-( męczące to. ale nic, wszystko się zniesie, żeby z Dzidzią ok.
Miłego popołudnia :-)
 
ja jestem komputerowo uwsteczniona, nie wiem, o co z tymi multicytatami chodzi. nawet suwaczka nie umiem wstawić. czasem myślę, że część mózgu odpowiedzialna za technologię się u mnie nie wykształciła :-)
 
aneczka hej ;-) hehehe rozbawił mnie Twój tekst ;-) hihihi na pewno nie jest tak źle :-))

dziewczyny macie juz jakieś smaki albo wstręty? coś Wam smierdzi itp. ?
 
Doliores ja mam identycznie jak w pierwszej - nadwrażliwość na,zapachy (zmiana pieluchy to męczarnia) i odrzut od miesa. Jeszcze nie apogeum bo do sklepu wejdę. Ale juz papryki nadziewanej mięsem nie przelknelam
 
Ja tez sie ginie na komórce tutaj.

Aylin trzymam kciuki!

Karina kiedy wizyta?

Jestem z Berlina, ktoś pytał..

Aylin to jeszcze pieluchy przebierasz? ;) ja tez nie moge, prawie wymiotuje, tak samo od papierosów...a smaka mam na cheeseburgery..ogolnie fastfood frytki makaron cheddar wszystko co słone ;) w poprzedniej tez tak miałam, na mdłości tylko cheeseburger pomagał!

Dziewczyny ile kosztuje luteina w Pl? Bo u mnie 35€ troche duzo :/ kumpelka mi mówiła ze 5 zł płaciła. To prawda?
 
Witam :)

Rama - współczuję tych wszystkich przeżyć.

W środę idę na pierwszą wizytę, zobaczymy co ciekawego powie mi pan dr :) na serduszko będzie chyba jeszcze za wcześnie, ale pewnie dostanę skierowanie na ogólne badanie krwi i moczu. A wy dziewczyny chodzicie na wizyty prywatnie czy na nfz?
 
reklama
Tez nie ogarniam, za duzo nas :-)

Lei, ja placilam ok 20 zl takze straszni drogo tam u Ciebie... Super, ze jest serduszko :-)

Oby w srode byl zarodek..

A co do mdlosci to ja mam najwieksze wieczorem, ale zaczynaja sie juz po poludniu. Rano tylko delikatne.. Jak mnie nie mdlii to zadne zapachy mi nie przeszkadzaja, a jak zacznie - wszystkie ;P
 
Do góry