reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Babydust, mnie też przestały boleć piersi, a bolały strasznie przez kilka dni. a teraz zero. nie ma co schizować. jak nie masz żadnych niepokojących objawów, to powinnaś się cieszyć, że Cię nie mdli ani nie wymiotujesz :)
Anulka, mi też się bardziej chce spać. dziś się położyłam z małą w dzień, to 2 godziny kimałyśmy.
Mila dzieki za pocieszenie z niepojacych objawow mam straszny bol krzyza dzisiaj w nocy nie moglam spac tak bolal :(
a u mnie nudnosci byly po prostu zawsze objawem ze z ciaza wszystko w porzadku bylo ;) musze wytrzymac jakos te 5 dni do wizyty u gina :(
 
reklama
Dziewczyny jak myslicie. Zrb beta hcg wyszla 0,1 bylam u lekarza wczoraj bo okresu nadal nie ma a ten stwierdzil tylko tyle ze okres powinnam miec juz bi grubosx blony jest 11mm i ze mam czekac a ciazy nie wyklucza bo mozliwe ze jest. Dopiero potem jak pow mu o wyniku badania powiedzial ze ciazy na pewno nie ma skoro wynik jest ujemny to nie mogli sie pomylic i ze nic nie poradzi narazie mam czekac na okres. No myslalam ze zglupieje tam albo mnie szlag trafi.
 
dziękuje za zrozumienie dużo się tego nałożyło...to moja pierwsza ciąża i stad moja panika bardzo długo starałam się o to dziecko i nie chce go stracić

Czy Was też tak meczy ta temperatura...ja wymiękam i o ile jeszcze nie wymiotuje to cięgle mi nie dobrze...
 
I szczerze powiem ze nie wiem juz co myslec. Zanim pokazalam wynik bety stwierdzil ze macica wyglada na wczesna ciaze albo na okres ktory powinien juz byc. No ale jego nadal nie ma nigdy sie nie spoznial i jeszcze ten ujemny wynik. Eh
 
jezeli wynik bety byla negatywny 2 dni po termminie @ to nikle jest prawdopodobienstwo ciazy chyba ze owu mocno ci sie przesunela
 
reklama
Do góry