reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
no to i ja :) test zrobiony w poniedziałek pozytywny :) wczoraj pierwsza wizyta u ginekologa i przy okazji nie zapowiedziane usg...i tu pytanie do tych bardziej doświadczonych mam...wykryto u mnie torbiel na jajniku czym to może sie skonczyc??
 
Witam. Mam pytanie. Podejzewam ze jestem w ciazy a tez nie chce achizowac. Okres spoznia mi sie od trzech dni dzis zrb test ale negatywny od ponad tygodnia pojawily sie na piersiach brodawkach i dekolcie zyly ktore staja sie ciraz wyrazniejsze. Zauwazylam ze cos troche zaczelam czesciej sikac niz zwykle a dodam ze staramy sie z mezem o maluszka. Prosze o jakas odpowiedz jak to moze byli u was czy to mozliwe ze te moje objawy to ciaza mimi tego negatywnego dzisiejszego testu?
 
Anulka super!! :)

Karok witaj :) na kiedy masz termin?

Marta gratuluje! Ja mialam torbiel przed pierwsza ciaza ale bralam luteine i po miesiacu zniknela. Nie wiem jak w ciazy. A co lekarz powuedzial?

Prosto czasem testy nie wychodza bo maja mala czulosc albo stezenie hormonu jeszcze za niskie... beta to najlepsze potwierdzenie ciazy. Choc ja tez czesciej sikalam ;) mam nadzieje ze to fasolka!
 
Heh tez mam taka nadzieje bo staramy sie juz ponad rok o nasze pierwsze to moze w koncu wyszlo. W takim razie jutro z samego ranca zrb ta bete :)dzieki
 
no właśnie poczułam sie troche olana nie powiedziala nic nie zalożyła karty ciązowej nawet nie wskazala kolejnego terminu wizyty :( zapisalam sie prywatnie ale to dopiero za tydzien :(
 
reklama
Prosto lec lec :)

Kurcze Marta nie pomoge... niektorzy lekarze pozostawiaja wiele do zyczenia... moze poczytaj cos? Choc z druguej str na necie czasem takie bzdury pisza ze lepiej nie wiedziec zeby sie nie wkrecac...
 
Do góry