reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej Mamusie :)

Chyba dołączę do Waszego grona :) Dzisiaj miałam dostać @ ale zrobiłam test i wyszła bardzo bladziutka druga kreska. Wb pierwszej ciąży też tak miałam że kreska była ledwo widoczna ale jednak była :) To było nasze 4 podejście bo niestety ciągle wyskakiwały mi torbiele na jajnikach i uniemożliwiały zajście w ciąże. Teraz też miałam torbiel ale na szczęście miałam dodatkową owu z drugiego jajnika i temu się udało :) Gdyby nie ten torbiel pewnie byłyby bliźniaki chociaż nie jestem w 100% pewna że to ciąża pojedyncza :p we wtorek idę do gina ale pewnie nic nie będzie widać. Niestety przyplątała mi się jakaś infekcja i boję się cokolwiek brać na własną rękę.

Pozdrawiam :)
 
reklama
Hejka jak tam przyszłe mamusie się czują ??

10 dni przed @ i zaczyna boleć mnie delikatnie jak na @ podbrzusze :-( Ale zauważyłam na brodawkach kilkanaście białych grudek hmmm nie nakręcam się,poczekam spokojnie do 13,choć już z chęcią bym test zrobiła :tak:
 
Witajcie :) To moje pierwsze takie forum :) Jestem na etapie oczekiwań na wyniki bety hcg i wszystkich innych podstawowych :) Wilycziłam, że w kwietniu, wiec narazie dołączam tutaj :) To moja pierwsza ciąża, 8 mies. starań i się udało :) dziś poczułam dziwne mdłości, ale delikatne i zastanawiam się czy to mozliwe ze juz ( około 5 tyg).

Pozdrawiam, Kordosia :)
 
Tabasia no niestety ale nie bede powtarzac bi wlasnie dzis mnie zalalo od gory do dolu eh :(

PROSTO bardzo mi przykro,ale głowa do góry następnym razem na pewno się uda :tak:

Witam nowe przyszłe mamusie,dziewczyny jakie macie objawy ?? My z mężem staramy się o 3 dziecko,mamy 2 córcie i teraz bardzo byśmy chcieli synka :) Może się uda.

Ja ostatnią mesiączkę miałam 17 lipca,współżyliśmy reguralnie przed i w trakcie owu,mam nadzieje że się udało,dziś jak wspomniałam pobolewa mnie brzuch dołem i chwilami mam delikatne mrowienie w piersiach i pojawiły się na brodawkach białe grudki,ale zastanawiam się czy zabardzo się nie nakręcam
 
Ostatnia edycja:
Mamuśka, a masz cykle srednio co...30 dni? jesli tak to do @ jeszcze jeszcze, wiec starajcie sie i przede wszystkim nie mysl o tym za duzo a sie uda ( 3mam kciuki za synka ! ). Ja jutro mam mieć wyniki beta hcg, może cos wyjdzie, ile ma juz dzieciaczek, chociaz do nie wiarygodne zbytnio :) u mnie 6tyg od ostatniego dnia miesiaczki, wiec watpliwosci nie mam :) Objawy moje to ogromna sennosc ( coraz bardziej sie przystosowuje i mniej mnie to zaskakuje), częstomocz ( teraz zaczelam jeszcze wiecej pic wody, wiec latam co chwile wrecz), czasem bóle w podbrzuszu. Dziś miałam bardzo lekkie mdłości, ale zjadłam sniadanie lekkie i minęło. Cierpię z powodu nabrzmiałych piersi- zdecydowanie bardziej niz przed @.

A no i przytyłam już 2 kg- apetyt jest :) ( moze bardziej psychiczne nastawienie :p )
 
reklama
Do góry