reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

A dokladniej to ostatni dzien owu mialam 9dni przed terminem miesiaczki no ktora wlasnie nie nadeszla i jakos sie czuje zeby szla do mnie :p
 
reklama
jak dobrze licze to bete mialas 11 dni po owu ? no to juz powinna cos pokazac ale jak chcesz miec 100% pewnosci powtorz bete
@ mogla ci sie przesunac z powodu zapalenia
 
Ja jeszcze 11 dni przed @ i tak bym chciał żeby nie przyszła :tak: dziś się coś dziwnie czuje,żołądek mnie boli i senna jakaś jestem,ale nie nakręcam się :no:
 
A ja sie w ogole nie czuje jak bym byla w ciazy. Oby tak bylo jak najdluzej. Jedynie podbrzusze mnie czasem lekko pobolewa. Ale cos czuje ze w tej ciazy sporo przytyje :)
 
Prosto zgadzam sie z Babydust. Powtorz bete. Choc pierwszy wynik nie jest obecujacy. Mam nadzieje jednak ze to sie zmieni. Trzymam kciuki!!

Mamuska to sporo jeszcze do @. Mam nadzieje ze nie przylezie! Mi test wyszedl 10 dni przed.
 
Tabasia no sporo,i również mam nadzieje że nie przylezie :-) ale widze że ty też pierwsze tyg ciąży dopiero,na kiedy masz termin ??
 
reklama
Justyska super!!
Mamuska termin wg kalkulatora na 11, ale owu byla o wiele wczesniej wiec podaje 6 kwietnia :) za 2 tyg ide do gina to bede wiedxiec dokladnie.
Wczorsj wyczytalam ze przy ciazy blizniaczej testy wczesnie wychodza bo stezenie hormonu wyzsze. Bardzo bym chciala miec dwojke od razu :)
 
Do góry