reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Haha no musieliśmy wywalic ściany żebym się zmieścić mogła :p ale w sumie bardziej mi się podoba teraz z takimi kolorkami :D
Gratki chłopa, kolejnego !:p
 
reklama
Pat no dzięki, to, że ma bvyć chłop wiedziałam już przed "Zrobieniem " ;D


jutro zostawiam starszaka w domu bo ma zapalenie spojówek, jade z nim do lekarza po krople :confused2: eh
 
Ja tak na szybko tylko - zakończyłam ostatni dzień w pracy! Jedziemy właśnie do teściów do Wielkiej Brytanii, jesteśmy na ostatniej stacji przed granicą z Niemcami. Odezwę się po powrocie!
 
Szaj, udanego pobytu w Anglii :-)


Doli, super, że wizyta się udała i mały tak ładnie rośnie :-) co to znaczy, ze macica sie stawia? twardnieje, czy kurczy się, czy o co chodzi?
 
Szaj jedziecie autem ?? kurcze meczace troche

Magda strasznie mi przykro ale juz tyle nieszczesc mialas ze juz wystarczy wiecej nie bedzie

Doli super ze zadowolona jestes z wizyty

ja tez wrocilam od gina na szczescie dzidziolowi nic sie nie stalo po mojej chorobie, ladnie sobie rosnie juz ok 750 gr ma , tylko ja schudlam calkiem sporo przez te wymioty i wychodzi na to teraz ze od poczatku ciazy przytylam tylko 1,3 kg :szok: musze juz zelazo brac bo hbl spadla wiec pewnie cholerne zaparcia mnie czekaja :( a potem przez to hemoroidy jak zawsze w ciazy :crazy:
 
reklama
Do góry