reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

jestem po wizycie, bo się "troszkę" przeciągnęło... po tych wszystkich wydarzeniach i nerwach moje ciśnienie ze standardowego (90/55) dziś miało 125/65 - masakra! nigdy takiego nie miałam... poza tym na szczęście jak na razie jest wszystko dobrze. Mikołaj waży 743g więc już coraz większy facet. Dziś ładnie buźkę pokazał, ale tylko zwykłe usg było. Może następnym razem będzie 3d. opowiedziałam mojej gin o sytuacji kuzynki i powiedziała, że taką wadę lekarz powinien wykryć bez problemu na usg. Mi z tego wszystkiego posprawdzała przepływy u małego w serduszku i w nerkach. Wszystko jest dobrze. Synuś nadal leży główką do góry i jest z niego mały złośnik ;-) szyjka długa i zamknięta, nawet twardnienie nic złego nie wróży, bo to tylko skurcze Braxtona-Hicksa (czy jakoś tak) które przygotowują macicę do porodu.

Doliores Twój maluszek też już spory :tak:prawie pół kilo to już byk ;-) cieszę się, że i u Ciebie wszystko w porządku. Ja piję magnez taki w tabletkach musujących do rozpuszczenia firmy Zdrowitt i jest pyszny. Można nawet trzy szklanki tego napoju dziennie wypić - nie trzeba się z samą wodą męczyć:tak:

Asiatipl będzie dobrze! trzymaj się. Wiem jak serce boli jak dziecko nie chce jeść ani pić. Mój mały też to kiedyś przechodził. Strasznie się bałam, że go zagłodzę, ale po zmianie leków nastąpiła poprawa o 180stopni i apetyt po woli wrócił. Mąż jak wróci to pewnie pomoże. Faceci jakoś bardziej potrafią zimną krew w takich przypadkach zachować... trzymam kciuki, żeby córcia jak najszybciej wyzdrowiała i zaczęła jeść.

Pat pięknie wysprzątane mieszkanie. Połączenie kolorków wygląda świetnie. Podziwiam za wykonaną pracę! ale teraz należy Ci się słuszny odpoczynek. Nóżki do góry i dobry film ;-)

Karina ale macie ogromną wille. No i szansę na rozwój jakiegoś fajnego interesu. W Polsce to pewnie jakiś nowoczesny dom weselny miałby szansę przynieść spore korzyści $$$ :tak:


jutro rano jest pogrzeb małej Izuni, ale chyba nie pójdę. Nie dam rady psychicznie. Tym bardziej, że jakoś tak mi głupio, że u mnie wszystko jest ok a u nich taka tragedia... nawet nie wiedziałabym jak się zachować ani co powiedzieć. Boże dlaczego takie maleństwo musiało odejść?! a już było tak dobrze. Nie umiem się z tym pogodzić i ciągle o tym myślę. Oni nie mieli córeczki w domu nawet jednego dnia... a w domu wszystko przygotowane - piękne łóżeczko, ubranka, pieluchy i wózek :-(

dziękuję Wam kochane za wszystkie ciepłe słowa!
 
reklama
Magda super że z synkiem wszystko ok :) juz kawał chłopa !:)
Jak czujesz że nie dssz rady to lepiej zostań w domu...to może być dla Ciebie za duże przeżycie i za duży stres dla Was...
 
Magda bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko dobrze mały rośnie jak na drożdżach :-)
Taki pogrzeb to wielkie przeżycie jeśli nie czujesz się na siłach to faktycznie lepiej zostań w domu dla waszego dobra. trzymaj się kochana !
 
Doli,babydust dobrze ze wszystko ok na wizytach. U mnie tez wszystko dobrze.
Pilam t ochydna glukozę...

Ja dzis późno wrociam i jeszcze upieklam 2 blachy ciasta... Trochę dla nas a trochę do Cypriana a wigilię klasowa Padam na twarz...

Macie na smaka ;)
 

Załączniki

  • 1418930382135.jpg
    1418930382135.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 29
  • 1418930402291.jpg
    1418930402291.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 34
Pat i Natasza bardzo Wam dziękuję! i wam wszystkim dziewczyny! nie znamy się osobiście, ale jesteście wspaniałe! tyle tu ciepła i dobroci, że aż lżej się człowiekowi robi... :tak:po woli zaczynam się cieszyć, że u nas wszystko dobrze z maluszkiem:tak:
teraz już zmykam spać i regenerować siły, bo od jutra synek ma przerwę świąteczną w przedszkolu i będzie w domu aż do 7 stycznie:szok: oj dużo sił będzie potrzeba, dużo...

Myla wyślij kawałek ciasta ;-)właśnie mam kubek kakao i pyszny placuszek byłby w sam raz ;-)
 
Dziewczyny, dobrze,że wszystko ok u Was na wizytach :-)
Magda w tej sytuacji rzeczywiście lepiej będzie, jak zostaniesz w domu.

Myla i jak wyniki glukozy, w normie?
 
Mi w ogóle na genetycznym powiedzieli ze mla wazy 372g na następny dzień u lekarzy 374g i oboje się zgadzali ze jest drobniutka. Dziś lekarz ja pomierzyl i mowi ze waży około 600gr. Cos watpie ze w tydzień by AZ tak urosła....

Magdaanna a zapraszamy :) raczej na maila sie nie zaladuje

Milia wyniki w styczniu dopiero
 
Myla ciasto wygląda pysznie: -)
W tydzień to chyba by trochę za dużo mała przybrała chyba ten lekarz dziś się pomylił :-) najważniejsze że zdrowiutka: -)

Magda bo my tu jak jedna wielka rodzina , dużo nas było na początku ale się dziewczyny wyruszyły i została rodzina :-) już się zastanawiam co po porodzie będę robić jak kwietniowek nie będzie :-)
 
myla dopiero wyniki w styczniu :szok:przeciez najczesciej sa na drugi dzien

Natasza nie bedzie ciezarowek z kwietnia ale beda mamusie i ich dzieciaczki z kwietnia :) takze nie martw sie :) bedzie co czytac :)
 
reklama
Magdalena przykro mi bardzo z powodu córeczki Twojej kuzynki :(

Niesprawiedliwe to wszystko :( , hellp nie wróży nic dobrego :(

Pat slicznie :) :tak:

Kifsi super ze mały rośnie książkowo :) :tak:

Vesunna mieszkanie tez jest super :) , ja ogrodu to zbyt nie chciałam , bo tylko robota przy nim :( no ale jest :p

Doli gratuluje udanej wizyty super ze jestes zadowolona i ze wszystko ok :)

Szaj bezpiecznej podróży :)

Natasza po porodzie założymy nowy wątek :p i nas nie wykurzą z tąd lol

Jestem wykończona :(
Teraz musze buty słodyczami napchać i pakować :p
 
Do góry