reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Aylin to sluzba zdrowia mega skuteczna w Twoim przypadku :D a co teraz? Dieta? Czy to jest juz cukrzyca ciazowa czy jest nadzieja ze jej jeszcze unikniesz?? Sorry pytam bo nigdy nie zglebialam tematu...
 
reklama
a do mnie dzwonila kolezanka. wczoraj o 17.00 urodzila córeczke!!!! ważyła 2400 i 51 cm - malusia bardzo a kolezanka cukrzyce miala a ponoc dzieci wieksze wtedy...
W ogole jaka szczesciara, od 6 miala lekkie bóle ale nieregularne i nie wiedziala czy tto w ogole to. O 13 sie wzmocnily wiec po swojego zadzwoniła i pojechali do szpitala. na miejscu byli o 15 i miala juz 8cm rozwarcia!!!!!! Mówi ze od przyjazdu do szpitala te 2 godziny to masakra, ze juz wiecej dzieci nie chce a ja sobie mysle ze i tak szczescie ze tylko 2 godziny!!! :-D
 
Karinka gratuluje jajeczek:-)

Doli no nie wiem, ale jak mowilam ze mam uplawy to mi zlecil badanie, jak poszlam krew i mocz dac to dodatkowo mi tam wymaz z pochwy do badania pobrali. Jakies bakterie tam mam i teraz taki zel mam na tydzien, zobaczymy czy przejdzie.

Moj gin to ani mi nie mowi ile wazy dzidzia ani nic. Pytalam sie ostatnio jak szyjka to mowil ze w pozadku i tyle no to mu wieze na slowo.
Moj m sie wypytywal o gina w szpitalu (jezdzi karetka wiec ma znajomosci) czy cos zlego o nim mowia ale powiedzieli ze wszystko ok i ze nic zlego na jego temat nie slyszeli.
 
A ja uwazam ze badanie ginekologiczne w ciazy to podstawa. Przeciez szyjka moze sie skracac lub rozwierac bez zadnych objawow...

Milia strasznie sie ciesze z tej kurtki. Mimo ze jestem coraz wieksza to nie czuje sie w niej jak parowa :D

Jeszcze do szkoly musze dokonczyc bo dzis wieczorem mam prezentacje :( boje sie zeby za duzo pytan nie zadawala.. zawsze sie tym martwie ze czegos nie zrozumuem albo nie bede umiala odpowiedziec na temat ://

Tabasia, mi szyjkę sprawdzała przez usg dopochwowo.
Pewnie jesteś już w trakcie prezentacji, trzymam kciuki! na jaki temat? Na pewno jesteś dobrze przygotowana :-)


Aylin, tak, miałam na myśli, że któraś (tzn. Ty :-)) pisała o koleżance, której wody wcześnie odeszły, tylko laptop mi się muli i zjada mi słowa/litery, strasznie wolno mi klawiatura reaguje...
Super, że tak szybko dostałaś się do diabetologa :-)


Natasza kciuki za jutro &&&

Karina, super wieści :-) więc chłopak się potwierdził, no i możesz spać spokojnie mając juz termin cesarki wyznaczony :-)
 
Ostatnia edycja:
Milia mam o 21 czyli 22 polskiego czasu. A bede nawijac o procesie transformacji w przedsiebiorstwie...
Najbardziej boje sie pytan wykladowczyni badz ludzi z grupy :( nie przylozylam sie do tematu nie mialam czasu i checi na przygotowanie. Wczoraj sklecilam gniota i wyslalam. Juz mnie brzuch boli...

Ja nie mam ani usg juz ani badania ginekologicznego wiec do porodu nikt mi szyjki nie sprawdzi. Oczywiscie pojde prywatnie do polskiego gina bo bym nie wytrzymala ;)
 
Tabasia, podziwiam Cię, że o tej porze będziesz przytomna jeszcze i w takim razie mocno kciuki zaciskam :-)
Ne dziwię Ci się, że pójdziesz jeszcze prywatnie, okropne, że tych wizyt tak mało...
 
reklama
Tabasia - generalnie to chyba,szczęście mam. Przyjęła mnie bo 3 pacjentki nie przyszly. Wiec fuks jak nic. Ja cukrzycy jako takiej nie mam. Nietolerancja glukozy. Zwal jak zwal postepowanie jak przy cukrzycy. Tj pomiar cukru na czczo i po głównych posilkach. I 7 lekkich posiłków dziennie. Zle nie jest.

Myla ja w pierwszej ciąży cukrzyce ciążowa miałam i Tyska 2800 wazyla. Wiec moze niekontrolowana cukrzyca wpływa ba masę dxiecia?
 
Do góry