reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Milia ale mam tez druga koleżankę. Nawet bliższa niż ta pierwsza. I jej wody odeszly w wyniku jakiejś infekcji bakteryjnej ktora ja mąż poczestowal. Wody odeszly w 20 tyg a poród w 22. Niestety maly byl za slaby. Ona dlugo dochodzila,do siebie. Ale teraz ma 2 córki i o pierwszym dziecku mówi normalnie. Trauma minela.
 
reklama
Karina gratuluję zdrowego chłopa :) ja też już po wizycie i też jajca widziałam na monitorze haha :) tylko mój to jakiś gigant, już 516g waży! zdrowy, wszystko w porządku, szyjkę tez mi sprawdziła i ok, chyba 2,7 cm o ile dobrze pamiętam.
a w ogóle to tak was ostatnio czytałam i chyba tylko ja i Pat się cieszymy z chłopaczków, a reszta to by dziewuszki wolała.

ciekawe jak tam Klaudia, nie mogę przestać o niej myśleć :(

Tabasia powodzenia na prezentacji!
 
Mila, super!:-) gdzie Ty nosisz tego giganta, jak masz taki mały brzuszek :-D

Aylin, bywa różnie, wiadomo, że im wyższa ciąża, tym większe szanse na przeżycie wcześniaka.

Też się zastanawiam, co u Klaudii...
 
milia - to raczej zalezy od determinacji matki, jak te wody odejdą. Podejście lekarzy w obydwóch wypadkach było podobne bo ten sam szpital. z tym ze jedna po prosty wpadła w histerie i to pogorszylo jej stan. A druga sie zaparła ze nie da sobie wywołas porodu dopuki nie zagraza to jej zyciu. No i doczekała do 29 tyg. Potem cos jej sie przyplatalo i cesarke zrobili
 
Ufffff juz po. Pytala ale sie wybronilam. Az goraczki dostalam :/ ale juz zaliczone i to jest najwazniejsze!!!

Mila chlop jak dab :) super!!

Tez zastanawiam sie co u Klaudii...

Aylin dobrze napisane tak jak z dziadkami - chec i determinacja :)
 
Ja chciałam chłopca ale juz sie na dziewuszke nastawiam. Jeszcze równo tydzień do badania :-D:-D

Ciekawe jak z Klaudia, ja bym tych lekarzy udusiła...moj maz jak wychodzimy z domu to zawsze bierze ze soba gaz albo nóż a jak do lekarza/szpitala to komplet i mówi, ze jak cos to sterroryzuje lekarzy..

Nazarlam sie mandarynek wlasnie i młode tańczy jak szalone! Slrobuje zasnac bo dzis od 5hulam na wysokich obrotach..
 
reklama
Mila gratuluje chłopa giganta :) , a ja sie tu martwię ze moj to bydlak z 412 gramami :p

Myla dziewczynkę chciałam ale czułam ze jajcol bedzie :p
Najwazniejsze zeby zdrowe dziecko było ....

Mila miło ze pamiętasz :) ❤️❤️❤️❤️

Taba gratuluje :) superrr

Myla no masz wypowiedz :p

Mam nadzieje ze u Klaudi wszystko dobrze ...
 
Do góry