reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia, brawo! :-) szybciutko Ci poszło.

Myla, na moją jedzenie chyba nie działa... też zjadłam kilka cukierków, herbata z cytryną i nic, a w dzień ją czułam, zaraz się kładę spać, może da kuksańca na dobranoc :-D

Spokojnej nocy wszystkim :-)
 
Tabasia i Myla juz pisze pisze do was... !! :tak:po wizycie pojechalam do mamy, zagadalam sie z nia, probowalam wejsc na bb ale mi dlugo sie stronka wgrywala, wiec poprosilam Karine by napisala wam co i jak... dzis caly dzien spedzilam u mamy, bylysmy na zakupach, odwiedzila nas mamy znajoma i tak nam czas zlecial...potem czekalam na mojego, zjadlam kolacje i przyjechalismy do domu.. kapiel, leki itp.. powodzenia na prezentacji !!:tak:

Karina
gratuluje udanej wizyty !! a chlopczyk jaki juz duzy...:tak:


A ja wczoraj bylam na wizycie...wiec maluszki maja sie dobrze... waga powyzej 300 gramow.. maja 10 paluszkow u raczek i nozek, przeplywy tez, wierca sie strasznie, szczegolnie chlopak, rosnie mi akrobata !!
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
, na usg wychodzi dziewczynka i chlopczyk wiec mam parke, tak sie ciesze..!!
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
mam tez dane odnosnie obwodow glowki, brzucha... Moja malutka ulozona po lewej stronie, posladkowo , natomiast moj malutki po prawej glowkowo..lozyska mam na tylnej i przedniej scianie...mam skierowanie na echo serduszek, ginek mowil ze on daje skierowanie na takie badania w ciazy blizniaczej..wg usg przeplywy mam dobre.. szyjka 3,5 cm...moge troszke wiecej chodzic, ale bez przesady...

p.s mam dolka, dowiedzialam sie o czyms i strasznie mnie to gryzie... :-(
 
Ostatnia edycja:
Olusia super że parka !:) chyba dla ciąży bliźniaczej to super rozwiązanie, i synek i córeczka :)
Hej teraz to powinnas się cieszyć a nie smucic !!!!;*:*
 
Wole nie pisac o tym tutaj...:-(

Pat ja sie ciesze z parki, do konca ginek ostatnio nie byl przekonany ze drugi maluch to chlopiec, ale wczoraj sie potwierdzilo to.. :tak:

Myla wiesz mam kontakt z Karina, wiec bedziecie na bierzaco gdybym nie miala jak napisac... :tak: he he a ja lubie kolor fioletowy... he he
 
reklama
Olusia gratulacje udanej wizyty i parki!! Super. Tak Myla to przewidziala ze bedzie parka :-)

Ja też bardzo chcę synka wiec jak sie jutro potwierdzi będe przeszczęsliwa:-)

Milia też mam wrażenie ze na mojego malucha nie działa moje jedzenie

Klaudia ofezwij się do nas..martwimy się o Was

Tabasia gratulację ze juz po prezentacji i ze sie udalo
 
Do góry