reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Możliwe, ze to nic złego, wiem, ze duzo kobiet plami na początku. Ja w poprzedniej nie plamilam dlatego sie troche niepokoje. Tym bardziej, ze dzis wyjeżdżam to wole sprawdzić na miejscu u mojej ginki skoro mam możliwość. A może juz serduszko uslysze :)
 
reklama
Rama o kuźwa :/ :/

Aylin hej :-) daj znac co po wizycie

Lei a ty nie z Polski tak?? wtedy można zaszaleć z imionami ;-) mi JUlie sie "przejadły" wszędzie na około, tak samo Leny, jakiś wysyp jest, && za wizyte

Mila hej

grubson hej dużo spokoju życzę
 
U nas to głowie moj mąż wynajduje imiona które mu sie podobają a ja robie selekcję hehe. Uparł sie na klasyczne stare polskie (polsko brzmiące) imiona. Bedzie problem jak bedzie drugi chłopak ale dla dziewczynki mamy juz kilka pomysłów ;)

Moze powiecie ze za szybko, ale ja zaklinam rzeczywistość ;) jak beda problemy bede sie martwić ;)
 
Aylin a wlasnie myśleliśmy o Mai jak coś.. ;-)))

Iza u nas problem z imieniem dla chłopaka.. jakaś masakra z wyborem nikt nic nie wie, chcę normalne imię a trudno wybrać
 
Już po... :(

Po szpitalu wróciłam do ginki...
Dała mi skierowanie na betę.
Jutro idę zrobić, bo dziś już za późno.
Pojutrze z wynikiem do ginki...

Ale to już koniec :(
Wypadła ze mnie fasolka :(
Beta ma być po to, by wszyscy przestali robić ze mnie wariatkę - łącznie ze sporą częścią Was :(
Widziałam współczucie na jej (ginki) twarzy... Dlatego pewnie dała mi te skierowanie :(
 
reklama
Rama cholernie mi przykro :( jednak mysle, że to lekarka zawiniła bo gdyby zrobila to zasrane usg albo kazała Ci zrobić bete to można by było coś zdziałać,
 
Do góry