reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Mila to prawda wszedzie pieniadze i czasem za nic.. zdzieraja z nas rowno... a wiedza ze i tak kobieta przyjdzie bo chce wiedziec czy wszystko jest dobrze...i ze zaplaci!:angry:


Doli moj ginek ktory mnie prowadzi jest zastepca ordynatora w szpitalu i ma swoj prywatny gabinet.. wiec chodze do niego, gdyby nie daj bog cos to na oddzial i nie ma problemu z niczym, zawsze moge do niego zadzwonic zapytac sie o to czy tamto..:tak:
 
Kurde drogo płacicie za wizyty. Ja płace 120 zł i za każdym razem mam usg i sprawdzane podwozie. Wizyty co 4 tygodnie wiec cenowo nie jest tak źle. A lekarz pewny prowadził mi I ciąże i sprawdził się. Mimo ze w szpitalu nie pracuje to i tak zna tam ordynatoora i jak poszłam rodzic to wiedzieli kim jestem i od kogo.
jednak w ciązy to ważne żeby miec zaufanie do gina.
 
tak swoj ;-)

mam nadzieje, że szybko!!! :p :p bo nie ma wielu terminów w ciągu tygodnia na wizyty... :p :p

ale się cieszę, że podjęłam taką decyzje :p
 
Doli, no to świetnie, że sam ordynator i to z takim podejściem :-) pewnie jest oblegany, ale trzymam kciuki, żeby udało się szybciutko termin znaleźć!
 
reklama
Do góry