reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Coś się słabo czuję. Raczej poleguje z przerwami na lekkie sprzątanie. Ale jak wstaje tu mam zwroty głowy i taka słaba się czuję. Nie wiem czy to pogoda czy za mało ruchu. I brak tlenu - świeżego powietrza. Nie wiem ale nie mam już siły leżeć. Chciałabym coś robić ale co mała chora to na spacer nie pójdziemy. Robię obiad ale też jakoś smaka na nic nie mam.Ach lipa. Dlatego właśnie l4 mi się nie uśmiecha. Bo to nuda w domu.Leżenie i tycie :p. Choć fajnie nie musieć wstawać i lecieć do pracy.
 
reklama
Hejka :)

Neta no nerwy mialam lol. Mam nadzieje ze tel. Ok ? :)

Natasza gratuluje udanej wizyty :)
I po cichu jajcolka :) ♥️♥️♥️

Milia dzieki :)

Olusia no mnie sie pytasz??? Prawie zagryzlam ta babę od Infolini :(
Chciałam poprostu ja zabić lol
Motylki pewnie rosną i sie rozpychają , moze dlatego te bóle ..?
Bedzie dobrze słonko :)

Doli ja tez bede płacić dodatkowo zeby wiedzieć ze wszystko ok ..., to dla mnie najwazniejsze :)

Dygotka moj móżdżek nie funkcjonuje jak zawsze lol wiec to chyba ciąża ...

Pat zdrowia dla Męża ❤️✊❤️✊❤️

Asiu siły zycze :)

Ja ide sie myć i na drenaż :)

Miłego dnia :)
 
Ja już po wizycie:-) wszystko ok, cytuje lekarza: "szyjka piekna":-) serduszko bije małe bardzo ładne, co do płci powiedział ze dobrze nie widac wiec nie będzie zgadywać nie mniej jednak wydaje mu sie że chlopak :-) za 4 tyg mam połówkowe powiedział że potwierdzi płeć:-) l4 dostalam na 4 tygodnie.

U mnie dzisiaj piekna pogoda, słonko świeci cieplutko od razu lepsze samopoczucie.
Dostałam zelazo w tab ze wzgledu na spadek hemoglobiny:ninja2:


natasza gratki udanej wizyty, plec sie dowiesz nastepnym razem na 100%, nie szkodzi, najwazniejsze ze wszystko ok.


gratuluje udanych wizyt, mnie dzis strasznie łydki bola, co powinnam wziasc, chyba jakis magnez.
Ta ciaza mi si ejakims aizhalmerem objawia, znow zapomnialam isc do przychodni po wyniki, buuu

nadzieja nie tylko tobie sie objawia aizhalmerem:-D nie przejmuj sie

Coś się słabo czuję. Raczej poleguje z przerwami na lekkie sprzątanie. Ale jak wstaje tu mam zwroty głowy i taka słaba się czuję. Nie wiem czy to pogoda czy za mało ruchu. I brak tlenu - świeżego powietrza. Nie wiem ale nie mam już siły leżeć. Chciałabym coś robić ale co mała chora to na spacer nie pójdziemy. Robię obiad ale też jakoś smaka na nic nie mam.Ach lipa. Dlatego właśnie l4 mi się nie uśmiecha. Bo to nuda w domu.Leżenie i tycie :p. Choć fajnie nie musieć wstawać i lecieć do pracy.

asiatipl moze cisnienie niskie masz, ty to masz dziecko w domu to czas zleci i mozesz posprzatac aj to siedze sama calymi dniami czasami cos ugotuje sprzatac nie pozwalaja, wczoraj pranie zebralam to moj mnie ochrzanil. Nudaaaaaaaa

Ja to tak kiepsko w pracy się czuje ale to chyba od siedzenia niby przejdę się po biurze ale to za mało ech oby do stycznia

dygotka
wspolczuje, cierpliwosci

Pat jak tam twoj m byliscie u lekarza? Mam nadzieje ze to nic powaznego
 
byłam u tej położnej, dowiedziałam się wszystko co i jak na tenmat ciśnienia, wagi kto to robi po co i kiedy..eh -_-

na 5.12 zapisałam się na połówkowe, a na 3.12 mam wizyte u swojej...

jestem na maxa chora już, jak do 2 dni nie przejdzie to pewnie znowu antybiotyk a minął tydzień jak nie biore ;(


Pat chcę żebys miała racje ;-))

asiatipl ja też sie czuje jak zwłoki, ale to wina pogody chyba, wieje mega silny halny u nas, jest beznadziejnie gorąco i do dupy a moje ciśnienie to 100/60 i jeszcze jem kanapki z czosnkiem wiec pewnie zaraz zejde :( ja tam się cieszę z L4, z początku też nie wiedziaalm co robić, ale obowiązki same przyszły-nowe i wreszcie na spokojnie jako tako z dzieckiem. a co na obiad robisz? ja nic -_- zjadłam dzis 3 kanapki i koniec nie mam apetytu absolutnie na nic, znowu mi śmierdzi wszystko :/



dygotka dzięki :-)
 
Najprawdopodobniej mój M ma zapalenie jelita. Dostał antybiotyk i jak przez 5dni nie przejdzie to ma wrócić do lekarza z badaniami moczu (bo boli go tez okolica nerek ale może promieniować od brzucha). I teraz muszę delikatnie gotować. Będzie zdrowiej :) mam nadzieję że skończy się tylko na tym zapaleniu
 
Doli zdrówka!:tak:

A u mnie slonecznie caly dzien ale z wiaterkiem

Pat oo zapalenie jelita? moj m czesto ma z tym problem... a oprocz antybiotyku dostalas cos jeszcze? jaki ma antybiotyk?;-)
 
reklama
byłam u tej położnej, dowiedziałam się wszystko co i jak na tenmat ciśnienia, wagi kto to robi po co i kiedy..eh -_-

na 5.12 zapisałam się na połówkowe, a na 3.12 mam wizyte u swojej...

jestem na maxa chora już, jak do 2 dni nie przejdzie to pewnie znowu antybiotyk a minął tydzień jak nie biore ;(


Pat chcę żebys miała racje ;-))

asiatipl ja też sie czuje jak zwłoki, ale to wina pogody chyba, wieje mega silny halny u nas, jest beznadziejnie gorąco i do dupy a moje ciśnienie to 100/60 i jeszcze jem kanapki z czosnkiem wiec pewnie zaraz zejde :( ja tam się cieszę z L4, z początku też nie wiedziaalm co robić, ale obowiązki same przyszły-nowe i wreszcie na spokojnie jako tako z dzieckiem. a co na obiad robisz? ja nic -_- zjadłam dzis 3 kanapki i koniec nie mam apetytu absolutnie na nic, znowu mi śmierdzi wszystko :/



dygotka dzięki :-)



Halny? To Ty z moich okolic jesteś, albo ja z Twoich ;-P Gdzie mieszkasz jeśli można spytać?

Na obiad dzisiaj zupa kalafiorowa na skrzydełkach. Córa oczywiście zupkę i gotowane skrzydełka bo tak lubi, a, że mi drugiego niezbyt chciało się gotować to zagrzałam parówki i z chlebem zjadłam. Szczerze to pomysłów mi na obiady brak. Zwłaszcza, że mała mało co je - w domu, więc ciężko, żeby ona zjadła, ja , tata ze smakiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry