reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Najprawdopodobniej zapalenie jelita...ale chyba licze ze to prawda bo brzmi mało groźnie ;) nifuroksazyd czy cos takiego, antybakteryjny.

Milia przeciwbólowo to tylko rozkurczowe, M juz planował jakiś ibum kupić ale nu powiedziałam że oszalał...takie silne tylko drażnią układ pokarmowy. I musi slodzic glukoza...mmm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pat o kurcze, zdrowia dla męża! to się nagotujesz jak dla dzidziusia ;D

milia dzięki oby przeszło...

Olusia u mnie wiatr głowe urywa, drzewa kładzie oddychac się nie da :/ do tego jest bardzo ciepło- z 20 stopni a jak zawieje to ciary przechodzą :/
 
Pat współczuję chorego chłopa w domu bo to gorsze od chorego dziecka
A rąk na poważnie to oby mu szybko przeszło bo to nic fajnego ból jelit itp

A ja dziś szybki obiad sos śmietankowy z boczkiem i do tego gniocchi
 
Pat, niech się oszczędza biedny, musi się strasznie męczyć...

U mnie ostatnio był krupnik, a na dziś w planach mam zawijańce z ciasta francuskiego ze szpinakiem, fetą i suszonymi pomidorami, chyba że odechce mi się robić ;)
 
Pat mam nadzieje ze twojemu szybko przejdzie:tak:

Ja z mama gadalam na skypie to mowila ze u niej taz 18 ale wieje strasznie.
 
Oj obiady , jak ja nie cierpie wymyslc , zrobic co innego ale zdecydowac co to masakra ;/ U mnie dzis standardowo - kotlety z piersi.
mila - zjadlabym takie zawijance ale sama bym musial jesc , moj M nie znosi szpinaku;/

200 zł za wizyte kurcze niezla cena, ja place w luxmedzie 100 zł wizyta i 100 zł ?USG u innego no i planowo bede miala tylko 4 , no a w sumie teraz uciekłam od nich do prywatnego gabinetu mojej gin ale ceny takie same. Mysle roznica to dlatego ze ja na wschodzie i Lublin to nie takie duze miasto.
 
Ja to się wkurzylam bo mogłam wejść z nim do tego lekarza bo przecież on o połowie rzeczy zapomniał...-_- w domu go mieć nie będę bo do pracy musi chodzić, nie może sobie na zwolnienie pozwolić niestety wiec będzie się męczył w robocie...ale powiem Wam że mi ulzylo, byle by to wyleczył i na tym się skończyło.

U nas dzisiaj cieplutko :) aż miło było z domu wyjść, wiatru prawie wcale
 
Doli zdrówka :) ♥️♥️♥️♥️

Neta super ze telefon działa lol :tak:

Dzwoniłam za paczka , a ona poszła do Adidasa jak zwrot :szok: nigdy nic z Adasia nie zamawiałam ..., nie wiem ci sie stało .. Na urodziny napewno nie dojdzie ... Jesli wogule dojdzie :(
 
reklama
Dziewczyny bylam dzis na pobraniu krwi, zeby sprawdzic konflikt plytkowy. Dowiedzialam sie o tym z wiadomosci. To jest bezpłatny program profilaktyczny i nic nie placilam. Slyszalyscie o tym? Do 20 tyg ciazy można robic. Pisze z komorki, wiec nie moge linka wkleic, ale jak sie wpisze konflikt plytkowy to powinno wyskoczyc.
A dla dziewczyn z Wawy - w sobote w auchan piaseczno robia za darmo usg od 11 do 16 chyba

Mialam dzis zupe fasolowa gotowac, ale byla awaria wody. Ale przynajmniej milo spedzilismy czas w knajpce z mezem :-)
 
Do góry