reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzieki dziewczyny.. :tak: i wspolczuje tez waszych strat... :-(

Margo niezle - to super ze masz mozliwosc dostania co wizyta takie zdjecia...;-)
 
reklama
Karina- gratuluje synka ;)

moje dziecko tez ostatnio w Selgrosie jak zobaczylo lego duplo ten pociag to nie chialo wyjsc ;) cena super :szok:

A dzis rozmawialam z nim o Mikolaju ze piszemy list - to zazyczyl sobie duzą śmieciare

Sataga - tez dlubie ;) nawet teraz skladam wstazki do bombek ;)
 
Karina pisałam kiedys, ze na kasę sa 3 tylko ;-) a u mnie dodatkowe każde dodatkowe 30€ albo pakiet 150€ i na każdej wizycie robią.

Gratuluje chłopaczka!!

Lei no ja z Emily tego nie mialam, dla mnie to nowość ...
Dzieki:)

Nadzieja dzieki :)

Kuklaki dzieki :) no droga , myslalam ze koło 80 max a tu tyle i za jedna wizytę usg ..., bo reszta z ubezpieczalni płacona ...

Marlea dzieki :)

Zebym wiedziała ze to płatne to bym chciała chociaz na lepszym sprzęcie ..., bo ten to do dupy ze zdjęciami .., tam tylko same plamy. Pozniej fotki wstawię , ale tam i tak nic nie widac :(
 
No tak Margo tylko Ty prywatnie chodzisz?

Ja u prywatnej ginki w Pl tez miałam co wizytę w 3d bo dla niej samej to była przyjemność takie badanie i możliwość praktyki. Poza tym ona sie specjalizowała w diagnostyce prenatalnej to ogładla Mslutka z każdej strony. I tez szybko mi pipke pokazała no ale sprzęt to był profesjonalny...

Ide do wanny i w kimke :-D
 
Ile masz metrów i ile ci zima za miesiąc wychodzi?
nie jest zle
ja tez mam ciepla wode na gaz i za wode wychodzi ok 50-60 zl / msc
w zime za ogrzewanie maks 400zl razem z woda gdy jest bardzo mrozno gdy temp ok 0 zera stopni to ok 200zl
mam 100m2 z tym ze okna od poludniowej strony i jesli jest slonce to od razu pieknie ogrzewa mieszkanie nawet w zime

polecam juz dla tych 3-4 latkow kupowac lego nie duplo :) naprawde mega sie bawi chlopak przez wieleee lat co przy zabawkach nie jest takie oczywiste ;)
 
Ostatnia edycja:
Tzn ta moja to robi co wizytę, na początku ze względu na ta cyste, która zniknęła a teraz w sumie nie wiem...tylko wczoraj takie szybkie, dziecko urosło, tu to tu tamto, zbadała mnie dowcipnie czy zamknięte wszystko i usg wielkość macicy czy cos...

Sprzet słaby ma...
 
Dziewczyny dziwnie mnie pobolewa brzuch... wzielam leki i leze...
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
 
reklama
Do góry