reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

oj znowu mnie gardło boli, kurcze 5 dni było ok i na nowo ;(

neta muszę to lego ogarnać bo zielona w temacie jestem hahaha, ale widze, że to inwestycja na lata i po portfelu mocno ;-)

natasza u mnie byłoby zdziwienie jakby okazało się, że między nogami nic, no ale rodzina pewnie by triumfowała -_-

Olusia tule ;*

marela kurcze sama zastanawiam się czy nie lepiej tego usg wcześniej nie zrobić niż pod konieć 21 tyg...hmm
 
reklama
Natasza dzieki :)
Tak bedzie żel tam ..., ale na innych pisało ze dobrze idzie z oliwka :)

Olusia dzieki :) buziaki
Ciezko jest pogodzić sie ze strata kogoś bliskiego ...
[*] dla Teojego Taty :)

Myla no bede musiała :)
 
Karina pisałam kiedys, ze na kasę sa 3 tylko ;-) a u mnie dodatkowe każde dodatkowe 30€ albo pakiet 150€ i na każdej wizycie robią.

Gratuluje chłopaczka!!
 
Gratuluje udanych wizyt.
Karina gratuluje synka!!!!
Te wasze wizyty jakos tak czesto wypadaja, ja dopiero na polowkowe 27 listopada i doczekac sie nie moge.
Co do przeprowadzki to teraz bedzie w obrebie jednego osiedla (dystans mniejszy niz kilometr) ale spakowac sie trzeba :) jest jednak prawdopodobienstwo ze po nowym roku czekan nas znow pakowanie i przeprowadzka tez o 350 km dalej, no zobaczy sie jeszcze, choc szczerze mowiac to mam juz dosc pakowania.
Ja tez juz nie mam taty prawie 17 lat, strasznie ten czas ucieka.
Trzymam kciuki za kolejne wizyty i czekamy na relacje po kolejnych.
 
Karinko gratuluje synka!!!:tak: Droga ta impreza

Margomari a na tym polowkowym to mialas te 3D? Dostalas video?

Olusia przykro mi z powodu taty:-( moj tez juz ponad 9 lat jak umarl, i przykro mi z powodu twojej kumpeli i jej aniolka:-(

Anulka gratulacje dla bratowej, no jak na jej rozmiary to ogromna dzidzia:tak:

Dzieki dziewczynki za informacje o przegladzie podwozia:-D
 
Kuklaki ja mam 3 D na każdej wizycie - dostaję zdjęcia. Nagranie dostanę na wizycie w 28 tyg bo wtedy maluszek już jest wystarczająco duży ale nie na tyle żeby był problem z jego nagraniem.
 
reklama
Do góry