reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Pat ojjj to dlugooo meliske wypij hehe ;D

neta no szal na wóz strażacki jest, niestety nie było nic fajnego, drugą wymarzoną opcją jest ten zestaw pociągów duplo ale kuźwa 300 stowek to nie dam:dry: trochę dużo jednak także kombinuje, no i wolałabym mnniejsze zabawki bo zaraz miejsca braknie w pokoju a gdzie jeszcze 2 dziecko :-D
 
witam,

ja tak na szybko bo mój dzieć chory i wisi cały dzień na mnie :-(


Gratuluje dzisiejszych udanych wizyt i &&&& za jeszcze dziś wizytujące :tak:

Szaj, Karina - gratuluje jajeczek :-)

pewnie nie uda mi się już dziś zajrzeć więc &&& za jutrzejsze wizyty , ja też jutro wizytująca :tak:
 
Karina gratukuje!!! Super :-) Emily będzie pewnie zadowolona:-) fakt dość kosztowna impreza ale warto!! Będziesz miała w zestawie żel do tego detektora?

Doli no pewnie wejdziemy w jednym czasie :-) i obie czekamy na potwierdzenie jajek :-) też już nie mogę sie doczekać :-) też mam na kazdej wizycie podwozie-nadwozie mam sprawdzane :-)
Neta uwazaj na siebie, wszystko z umiarem :-)

Margo trzymam kciuki zeby nic miedzy nozkami nie wyrosło :-)

Pat wypij melise bo to faktycznie duuuzo czau jeszcze
 
Karinka gratuluje chlopczyka... :* :tak: i buziak ty wiesz za co :*

Kuklaki tak tak zawalilam nocke... ech... brak slow...ach ta moje bezsennosc...:-(

Pat, ja mam zwolnienie od samego poczatku od gina, nigdy nie robil mi jakis problemow z wypisywaniem go...dziwie sie twojej pani doktor..:confused:


A ja dzis poszlam do ojca na cmentarz, czulam taka potrzebe ze musze isc i porozmawiac z nim..poza tym moj tato mial wczoraj urodziny... i znow sie poplakalam, za kazdy razem jak tam jestem to lzy same mi leca..chyba do tej pory nie umiem sie pogodzic z tym ze juz nie ma go zemna.. :-(
 
Super wieści z wizyt. Karinka to musisz się wyzbyć ciuszkow po Emily ;)

Wpaslam tylko zobaczyć co po wizytach. Ja dziś zalatana, miałam sprawę o podwyższenie alimentów i jestem zadowolona. Poza tym kurcze chyba zmieniamy mieszkanie, mam mnóstwo wątpliwości i obaw i ogólnie siedze i myślę. Czy któras z Was ma ogrzewanie gazowe???
 
ja tez na kazdej wizycie mam badanie szyjki.
neta - a wszystko pojedzie jednym kursem czy na raty ?

Szaj- gratuluje oby sie nie zmienilo ;)

Ja dzis mialam jakis gorszy dzien. ogolnie od wczoraj chodze strasznie zmeczona a nic nie robie ;/ Do tego malenstwo jakies dzis leniwe i coagle strres czy wszystko ok . Sama pisze nie stresowac sie a caly dzien w nerwach . Nawet pukalam coby sie ruszylo ;-).

Ja mam polowkowe za tydzien w czwartek - to bedzie 19 tyd i 3 dzien. Sama lekarka mi kazal w 20 tyg mowila ze wtedy najlepiej. I oby bylo widac tzn " nie widac" nic miedzy nogami ;)
 
reklama
ale fajnie ze znacie juz plec :)
ja sie umowilam jednak na wizyte w czwartek tylko skierowania nie mam wiec nie wiem czy to usg sie uda zrobic :(

myla ja mam
 
Do góry