reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
hej,

to cud ale po 1 tabletce antybiotyku czuje się rewelacyjnie :szok: działa to świństwo!

Wlazlam na wagę a tamznowu kg minus. Wiem, niby fajnie, ale w sumie nie wiem czy fajnie jak na 15sty tydzień, bo w 1 ciąży miałam juz z 3 kg na plusie, tak wiec mąż o 8smej śmigał do cukierni po ciastka....
Przepisałam się na innego gina ( Szaj do Franczaka idę ) na wtorek i mam nadzieje, zobaczyć dzidziola!!!

Karina ja tam nie patrzę na sny nawet, nie wierzę w to

Renatka ze stanikiem, ale sobie piersiątka docisnełam do siebie i az rów się zrobił :-D

Jaga nieźle hahahahaha pewnie jakaś ciotka zwariowana liczyła na dziewczynke :D a oliwki chyba nie da się sprać :/ nam bambino brudziła okropnie, ale jak się wyprało na 2 dzień to schodziło

Myla i jak syn ?? ale masz sny hahahahahahaahhahaha leże ze śmiechu :p


neta to można zamowienia do Was składać????? :-D

wenqing ja to czekam, aż mały do p-kola wróci i wtedy pojade do sklepów bo tak to nie mam jak :/

Margomari hej

Joanna to nieźle hahaha ja wydałam wszystko do konca w tym roku na wiosnę, łącznie z wózkami, łożeczkami itp. a tu zmiana decyzji i kolejna dzidzia :-D

a ja sie cieszę na kupowanie ubranek :D wynajduje uzywki w sh i na allegro w dobrych cenach jak nówki :-) też nie liczę na to, że coś dostanę, mam nadzieje, że nie przywalą mi jak przy 1 dziecku - 6 kocyków :cool: no tak... napewno sie przydadzą :-D
 
Jak nuda to czas się dłuży :-(
Ale
te zmiany to tak na stałe będziesz miec? to kto w piątek bedzie z małą?

Narazie na stałe ..., Teściowa jak zawsze :-) mam wspaniałą. Teściową .. Mieszka z nami. My na górze a ona na dole z Emily...

Lei to widze ze Ty tez masz pokręcone sny lol

Myla Ty tez super sen miałaś :) lol

Kuklaki i Ty tez ? Lol haha co za sny ..

Masakra jakas lol

Vesunna :) jak bedziesz miala dziewczynkę to wyślę Tobie bonusa gratis :) ..ale musi byc dziewczynka hehe

Ide spac :)
 
Tez miałam dzjsjanw głupi sen :D śniło mi się ze ja już byłam w zaawansowanej ciąży i miałam niedługo radzić i tu ni stad ni z owad zaczęła rodzic moja kuzynka która nawet nie jest w ciąży :D i rodziła na dworze, jakiś szpital polowy, cala rodzina była przy jej porodzie a wokół nas jakieś samochody, uzbrojeni faceci :D ona miała jakiś dziwny zniekształcony brzuch i sobie rodzi i rodzi, miejsce gdzie rodziła była ogrodzone niskim plotkiem i nagle podjechaly jakieś samochody z uzbrojonymi mężczyznami i zaczęło strzelać :D ona dalej rodziła a ja się schowałam za samochód z jakimś przystojniakiem i on wybijał tych złych a ja biedna nie wiedziałam co robić..i w końcu tamci którzy zdołali przeżyć uciekli a ja patrzę a ten przystojniak co mnie tak bronił kulkę dostał w cudowną klate !:D krzycze żeby go ktoś ratował to go zabrali na noszach a w tym momencie moja kuzynka urodziła córkę :D i nagle cała akcja przeniosła się do mieszkania gdzie siedzielismy z całą moja rodzina i M. A co się stało z moim przystojnym obrońcą nie wiem...:( :p
 
Cześć kobitki
Masakra ale macie sny. Mi po wczorajszym skakaniu z bliźniakami po dachach nic sie tej nocy nie snilo:-)
Ja jak poszlam rodzic pierwszego to w domu doslownie nie mialam nic. Jak wrocilam z nim po 16 dniach ze szpitala nie molam szafki domknac:-) Do dzisiaj mam jednego pajacyka i jedne śpioszki ktorych nikomu nie oddam. Potem Wam wkleje fotki. Maja 15 lat i dla mnie sa jak jakas relikwia
 
Myla "uwielbiam" takie choroba, gorączka niby kaszel a energii wpizdu, mam to już 2 tydzien i jobla dostaje :no::wściekła/y:

Pat wtf jakie sny!! co Ty oglądasz przed spaniem ? :D

kajka hej :-)
 
reklama
Narazie na stałe ..., Teściowa jak zawsze :-) mam wspaniałą. Teściową .. Mieszka z nami. My na górze a ona na dole z Emily...

Lei to widze ze Ty tez masz pokręcone sny lol

Myla Ty tez super sen miałaś :) lol

Kuklaki i Ty tez ? Lol haha co za sny ..

Masakra jakas lol

Vesunna :) jak bedziesz miala dziewczynkę to wyślę Tobie bonusa gratis :) ..ale musi byc dziewczynka hehe

Ide spac :)

Kochana jestes! Oby sie udalo, niestety ja przeczuwam chlopaka. Wszystko okaze sie 4 listopada. Rowno za 2 tyg :-)
 
Do góry