reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Olusia, mi się jak na razie nie zdarzyło, ale czytałam, że może tak być u ciężarnych, w końcu jest wywierany nacisk na pęcherz... Podobno może tak być właśnie przy kichaniu, kaszlu, śmiechu. Ja się w nocy budzę kilka razy do toalety.
 
Ja dzisiaj jakoś w nocy padlam i nie obudzilam się w nocy do toalety i o 6 obudził mnie mega bol pęcherza...jak poszlam w końcu do toalety to myslalam ze nigdy mi do końca z pęcherza nie zejdzie -_-
 
Marela ja niby z racji tego ze to 6 ciąża to mam prawo popuszczac ale dotad tez jakos z tym problemow nie mialam:no:
Pat ja mam tak co rano leci i leci i przestac nie moze hehehe
 
Ostatnia edycja:
Ja też lubie sh, mamy jeden mój ulubiny czynny nawet w niedziele :-) i tam zaglądam. Też uważam ze czesto lepsze rzeczy niż w sklepie bo już po pierwszym praniu i wiadomo ze sie tak szybko nie zeszmaci :-)

Sny macie dziewczyny mega, ale ja mam nie gorsze:-) obudziłam sie w nocy spocona i popatrzylam w okno i zapomniałam co mi się snilo, całe szczęscie:-)

Karina to super że masz taka teściową :-) taka dobra kobieta to Wielki skarb
 
Karina to super że masz taka teściową
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
taka dobra kobieta to Wielki skarb

Ja tez mam fajna tesciowa, ale nie raz tak mnie wkurzy ze mam dosc... wszystko jest fajne do czasu... nie raz wydzwania jak na sranie non stop to juz mi sie cisnienie podnosi...dobra kobieta jest ale dobrze ze nie mieszkamy bardzo blisko siebie... bo bym pewnie miala odwiedziny co dzienne...

milia80 i kajka nie mowcie to moze cos zemna nie tak jest... :no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny.

Jakie Wy macie sny. No ale ja lepsza nie jestem. Raz śniło mi się, że wchodzę do autobusu i chcę kupić bilet a kierowca kurzy papierosy jak komin, a ja w ciąży byłam. Mówię mu żeby przestał a on żadnej reakcji to ja... wyciągnęłam kij bejsbolowy i dałam mu po plecach... Fakt, że nie cierpię jak ktoś pali w mojej obecności ale nigdy takiej agresji nie miałam :szok: A ostatniej nocy śniło mi się że jechałam w szpilkach na rowerze i zatrzymała mnie koleżanka i mówi: "gratuluję ciąży, Twój Marek na pewno się cieszy" A ja sobie myślę "Jaki Marek? Ja nie znam żadnego Marka? W ciąży jestem ale z moim G a nie z jakimś Markiem" Obudziłam się spocona cała...
 
Do góry