reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dziewczyny oszalałam, wlazłąm na góre po drabinie , poznosiłam 8 wielkich worów próźniowych ciuchów itp dla dzidziolca i poukładałam je rozmiarami. na 56-62 mam tego od groma. Sporo jest uwalonych bo moja siostra swojego syna oliwką smarowała całego i są całe zółte bodziaki. Ale spoko. odłożyłam odrazu wszystkie pieluchy , koce , pościelowe ,ręczniki itp do jednego worka, W 2 worku mam posegregowane rzeczy na 68-74 i na zime kombinezony. Mój jak wróci wpakuje wsio spowrotem na góre i będę później myślała co z tym dalej. Muszę też zwieźć łóżeczko Marcela od mamy i ogarnąć je tzn posklejać bo po 5 latach klej puścił a w sumie nie było wcale używane , no chyba ,że jeździliśmy akurat do mamy.

Kajkapol współczuje córce, szkoda , że tak szybko dostała @ biedna się teraz męczyć będzie. Ale niestety każda z nas to przechodziła.
Dolories mój Marceli nadal jeszcze kaszle na mokro jak z pod studni. Jutro do lekarza z nim na kontrole idę.
 
Laseczki no i dostałam antybiotyk na 7-10 dni :( duomox
bo juz uszy mnie bolą od gardła i w ogóle

mina doktora jak mi osłuchiwał klate - bezcenna, zakrył moje mikro cycki bluzką bo sie zawstydził:-D:-D no urosły ostatnio no ale bez jaj hahaha:-D:-D

młodego też mam w domu dalej, wiec droga do ocipienia juz bliska :-D


kajka nieźle :szok:ja miałam 16 :szok::-D:-D

milia niestety miałam tak tylko raz dzisiaj!!! muszę wieczorem "nasłuchiwać"

Kuklaki a co oglądałaś? mąż ściągnął sextaśmę i chyba walniemy dzis :cool2:

neta ja teś jestem na tak co do dzieci i zwierząt ale bałabym się teraz tak zaczynac przygodę z tym

Jaga skąd masz tyle szmat, co??? ja wydałam wszystko hahahahaha nie wiem gdzie to teraz pomieszczę :-D mój syn dostał bactrim jak gorączka będzie wysoka a tak to tantum na gardło, na kaszel nic już

Karinka nooo jednego już mam :-D
 
Kurczę, Doli, to się załatwiłaś... Nie biegaj teraz po mieście, w domu za dużo nie sprzątaj, tylko odpoczywaj, musisz mieć siłę na walkę z chorobą...
Miłego wieczorku :-D
 
Doli sex tasme akurat wczoraj z moim ogladalismy, posmiac sie mozna.
W sobote ogladalam takie stare "Mis", "Ja cie kocham a ty spisz" i nie pamietam co jeszcze.
Dobre jest "Narzeczony mimo woli" ale pewnie widzialas.
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt! ;-)

Kajka gratulacje dla corci. stala sie mala kobietka ;-)

Doli szkoda ze musisz brac antybiotyk ale jak ma pomoc to musisz.. ja tez bralam a mialam pewne obawy.. zdrowie najwazniejsze! ;-)

Jaga niezle tyle ubranek.. pewnie polowa sklepu wykupiona przez siostre he he ;-)
 
reklama
Doliores ale fajnie, jak się skóra unosi, to chyba już na pewno maluch a nie jelita :-)

Co do snów, to wiem, co to znaczy realistyczne... kiedyś np. śniło mi się, że mój mąż powiedział mi, że ma dziecko z inną, a potem dalej śniło mi się, że się obudziłam i pytałam go w nocy czy to prawda i on potwierdził... Więc jak się faktycznie obudziłam, to byłam totalnie skołowana, no ale pomyślałam sobie, że muszę to kolejny raz usłyszeć, no i szarpię go i pytam w środku nocy: "Ty masz dziecko?", a on biedny taki zdziwiony :-D a ostatnio mi się śniło, że zablokował mnie w telefonie, też się przebudziłam i taka zła na niego byłam... on potem się śmieje ze mnie, że ja się obrażam na niego za swoje własne sny :-D to może dlatego, że w realu nie mam powodów, żeby się na niego obrażać, no czasem jakieś drobnostki się zdarzają, nie powiem, że jest ideałem, ale sama też nie jestem ;-)

Co do szczeniaczka, to my też wzięliśmy w sierpniu, najpierw to kulka była, a i tak ważył 9,3 kg, a teraz ma prawie 4 miesiące i już 20 kg, a w kłębie 52 cm. Łobuz straszny, ale myślę sobie, że właśnie lepiej teraz, bo trochę podrośnie i już będzie troszkę mądrzejszy, jak dziecko się urodzi, nie trzeba będzie tak bardzo się nim zajmować (tzn. psem) :-)

Milia ja dziś miałam mega realistyczny i pokręcony sen :o Że przez Polskę bedzie biegła główna trasa z Indii i trzeba ja zlikwidować i wymyślaliśmy z partnerem gdzie w czasie wojny najlepiej jechac jak sie jest w ciąży...masakra, wczoraj Wam pisałam że mam mega niskie cisnienie, a w nocy się obudziłam i normalnie czułam jak mi wali serce...

A szczeniaczek to ten ze zdjęcia? My mamy bardzo absorbującego kociaka wiec też mamy nadzieje, że jak dziecko podrośnie to bedzie miało super kumpla:)
 
Do góry