reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Krótko...
Byłam u gina. Wszystko pozamykane i na okres się nie zapowiada.
Mam przyjść na usg 03.09.
Na wszelki wypadek przepisała mi Duphaston.

Uciekam, bo się śpieszę...
Dziękuję za kciuki :*
 
reklama
A my z mężem nie możemy sie doczekać jutra....mam jakieś dziwne przeczucie ze to bliźniaki...

Ja juz mam brzuch duzy taki luźny, nie dziwie sie skoro 9 mies temu rodziłam ;)
 
Witam Was:)
dzisiaj oddałam próbki do badań i mam nadzieję, że wszystko wyjdzie w miarę ok:/
Ja pracuję w sklepie, wadą mojej pracy jest wielogodzinne stanie na nogach, nie mogę nawet na chwilkę sobie usiąść. Problemem jest też chodzenie do łazienki, bo jesteśmy same na zmianach i przez 12 godzin mogę 2 razy wyjść do łazienki:/ No cóż każda praca ma swoje plusy i minusy. Jak Wy sobie radzicie? Mdłości Wam się nasilają czy raczej słabną? Mnie niestety codziennie bez wyjątku cały dzień męczą.

U mnie brzuch na razie płaski, ale to pewnie przez mdłości, mam apetytu ostatnio.
 
I ja nieśmiało do Was dołączam. Podczytywałam Was wcześniej, ale jesteśmy w trakcie przeprowadzki, więc czasu mało, a rzeczy do załatwienia sporo.

To moje trzecie dziecko. Mam już dwójeczkę. Termin z OM 5.04.

Czytałam ostatnich kilka wpisów i doczytałam się o witaminkach, które bierzecie. Mój lekarz powiedział, że mam brać tylko kwas foliowy, zdrowo się odżywiać i uważać na siebie. Nie widzi sensu pakowania w siebie witamin, bo wchłanianie sztucznych jest dużo gorsze niż z jedzenia. I pewnie ma rację. Jeszcze na to przyjdzie czas. Lato to dobry czas na owoce i warzywa. Tyle, że apetyt u mnie słaby. Mdli mnie przed jedzeniem i po. I ciągle bym spała...
 
Ramailuja no to dobre wieści :-). Najważniejsze, że wszystko pozamykane.

Mila u mnie mdłości póki co nie ma i mam nadzieję, że tak zostanie. Z Amelką nie miałam ich praktycznie wcale, ale wiadomo, że każda ciąża jest inna.

Brzuch mi póki co nie rośnie, ale w sumie nie musi, bo mam taki jakbym była w 4 miesiącu. To są pozostałości po ciąży z Amelką, wtedy z 50 kg przytyłam do prawie 80 kg i większości niestety nie udało mi się zgubić. Mam teraz 70 kg.
Tak więc muszę teraz uważać na wagę ;-)
 
Joanna a dlaczego tak duzo przytylas? Mi tez było ciezko zrzucić ale to z lenistwa :( z córka przytyłam 18kg i zostało mi 4 na plusie. Teraz waze 64 i wiem, ze muszę sie pilnowac bo łatwo tyje.
 
Ja też póki co biorę tylko kwas foliowy.

Byłyście już na pierwszej wizycie, albo chociaż jesteście na nią zapisane? Ja nadal nie wiem na którego lekarza się zdecydować. O okolicznych porodówkach i lekarzach nie ma dobrych opinii... Muszę zrobić lepszy wywiad ;)
 
Hej co niektóre mamcie mnie pamiętaja,nowe witam serdecznie

Wiecie co nie wiem co myśleć,robiłam 1 test ok 6 dni przed @ wyszedł negatywny,3 dni przed planowaną datą miesiączki znów zrobiłam i znów negatywny :baffled: Wczoraj powinnam dostć @ i nie mam jej nadal... jeśli do jutra rana sytuacja sie nie zmieni to robie 3 test:tak: nie nakręcam się,sama nie wiem o co chodzi

AniaK a jak u ciebie,bo według moich obliczeń była bym w o 1 dzień młodszej ciąży od ciebie,jakieś objawy,ile jesteś po miesiączce ??
 
reklama
Do góry