reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej Dziewczyny! jestem u mamy, jutro mamy gości i cały dzień w kuchni. Trochę już mam dość, na dzisiaj stopuję. Podczytałam Was - co do witamin, to gin mi na razie powiedziała, żeby nie brać witamin, a jeść dużo warzyw i owoców, witaminy od ok 20 tyg. mam brac kwas, magnez z wit b6, witaminę d3 (podobno bardzo duże niedobory w społeczeństwie i teraz w ciąży zalecają). no i ze względu na pierwsza ciążę mam łykać acard.
a brzuch wg mnie i męża już trochę urósł. w drugiej ciąży podobno szybciej widać. W pierwszej przytyłam 15kg, ale od razu zrzuciłam, bo Mała non stop na cycu wisiała i wszystko wessała ;-)
Dobra, uciekam z psem na spacer i odpoczywam. Nie wiem, czy dam radę jutro zajrzeć. jak nie, to do soboty :)
 
reklama
jussastar, gratuluje fasolki no i oczywiscie wsyztskiego dobrego w pierwsza rocznice slubu 4 dni temu :)) moze jakas propozycja co na pierwsza rocznice dla mezusia z tej okazji ? kupilam juz mu malutka ksiazeczke "Ratunku, bede ojcem" heheh. fajowa sprawa wrecze mu za kilka dni ale jeszcze chcialalbym cos dolaczyc. wponiedzialek ide na badania wszystkie zlecone przez gina a w piatek chcialam isc na usg z moim mezusiem mam nadzieje ze juz uslyszymy serduszko naszego malenstwa..... mysle ze to dla niego bedzie ogromna przyjemnosc ale jak macie jeszcze jakies pomysly to czekam... i zdradz jak Wy spedziliscie swoja pierwsza rocznice ? :-)



 
Majdaczku pytalas kiedy najlepiej na pierwsza wizyte. To chyba zalezy od ciazy i kobiety. Ja ide teraz w sobote bede 6t5d i mam wielka nadzieje ze zobacze serduszko a moze nawet dwa hihi. W pierwszej ciazy bylam 6t2d.

Ramailuja dziwna sprawa z testami... ale skoro gin powiedzial ze jest ok to dobrze.
Jak dzieciaczki Twoje? Mam nadzieje ze byly ich za bardzo nie nastawial przeciwko...

Lei Ty jutro a ja w sobote :)

Mila89 jak Ty wytrzymujesz? 2 razy tylko do toalety? Masakra jakas. Uciekaj na zwolnienie!!

Macy witaj :)

Xmamuska dlaczego bety nie zrobisz? Bedziesz przynajmniej wiedziec. Ja co prawda na becie nie bylam ale mi od razu dwie krechy wyszly.

Aneczka ja mialam a moze i nawet mam powazny niedobor wit. D. Moje witaminki ciazowe ja zawieraja.

Jussastar ja jestem niby w 7t i mam mega mdlosci :(

Malutka nie pomoge z prezentem. Ja zawsze od mojego dostaje bizuterie a sama nic mu nie kupuje bo nigdy nie wiem co :))

U mnie dzien zlecial. Mam takie cholerne mdlosci calodobowe ze juz nie wyrabiam :(
W pierwszej ciazy +18kg. Wszystko zrzucilam ale cialo juz nie to. Boczki i brzuszek zostaly pomimo wagi takiej samej. Ta ciaze zaczynam z waga okolo 57kg bo oczywiscie sie nie zwazylam przed...
Tak mnie zatoki dzis bola ze szok :(
 
Tabasia pracuje na zmiany i ciężko mi się zebrać do szpitala na wyniki,ale w przyszłym tyg mam przymusową wizytę w laboratorium,musze zrobić TSH przed wizytą u endrokrynologa,więc jeśli sytuacja się nie wyjaśni to przy okazji zrobie :tak:
 
o jooj... chyba poprostu zostane tylko przy ksiazecce "Ratunku bede tata" no i przy wspolnym wypadzie na usg mam nadzijee ze uslyszymy serduszko.. bardzo pragniemy maluszka :)

a dzis tyle zjadlam ze caly dzien brzuch jak balon :) i tak sie straszliwie odbija....... :baffled:
 
Malutka – myślę, że to dobry pomysł z tą książką:) My byliśmy akurat nad morzem i w nocy poszliśmy na plaże i puszczaliśmy lampiony szczęścia : ) My nic nie kupowaliśmy bo tak ustaliliśmy.

Tabasia – współczuję mdłości. A w poprzedniej ciąży kiedy Ci przeszły?
 
reklama
Tabasia masz nadzieje, ze bedą dwa serduszka? Ja mam takie obawy. Nie wiem dlaczego ale tak cos czuje....no jak cos bede kochać jak własne :D

Ale sie denerwuje. Maz jutro ze mną jedzie mimo ze do pracy na 10 ma a wizyta na 9...mam nadzieje, ze nie będzie obsuwy!
 
Do góry