reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam nowe kwietniowe mamuśki :-).
Oj widzę, że zaczynają się pierwsze mdłości kwietniówek... masakra. Trzymajcie się dziewczyny.

Z leków to biorę Folik, witaminy Pregna Plus i wczoraj lekarz przepisał mi Luteinę.
 
reklama
Witam nowe mamusie ;)
O mi przy 3 ciazy dzidziusiowi stanelo serce przyczyna nie znana :/ dlatego o ciazy nikomu nie mowie bo sie boje chociaz u mnie bardzo szybko widac juz mi brzuch spuchl piersi w 3 ciazy brzuch mialalam w 3mc jak w 5 mc z corka .. tak jak u Joanny lekarz mi zapowiedzial znkolejna ciaza mam uwazac a ja pracuje w zlobku jako opiekunka w czerwcu 2015 mialam dostac umowe kierowniczka sie wscieknie jak znowu pojde na l4 bo od poczatku tej 3 ciazy musialam isc na zwolnienie ze wzgledu na choroby zakazne itd teraz jestem w kropce czy ukrywac ciaze przepracowac wrzesien i dopiero isc?
 
ja tez biore luteine dopochwowo, a z witaminek biore femibion Natal1 w pierwszym trymestrze- najlepsze :)) nie naleza do najtanszych ale mysle ze warto dla dziudziusia by byl zdrowy :tak:






 
mila89, milaw, aneczka, malutka witajcie i spokojnych ciąż Wam życzę :)

joanna gratulację pięknej bety.

jussastar no witaj, grubson też tu bywa :)
 
Mnie cos trafi bylam w jednej przychodni kolejka wielka jak nie wiem duszno mi bylo bylam w drugiej to tam ta lekarka do ktorej chcialam isc niestety w poniedzialek bedzie dopiero ;/ wrrr musze popytac kolezanek czy zostal im duphaston, ehhh
 
:-)witam wszystkie kobitki:)
tak czytam wasze posty i mam nadzieję, że niedługo dołącze:) na dzień dzisiejszy mam przeczucie ale jak na razie to mało;) jeśliby sie udało to prawdopodobnie termin bedzie na koniec kwietnia:)
 
reklama
Malutka a ten femibion bierzesz do obiadu czy z samego rana i czy ci po nich jest niedobrze ja dziś wezmę pierwsza tabletke


Amisia, biore do obiadku, chociaz zdarza sie ze wezme rano do sniadanka.. bardzo chcialam zajsc w ciaze i nie moge sie powstrzytmac by nie dbac o siebie wiec jak najszybciej kazdego dnia chce brac witaminki dla swojej fasolki :))

a czuje sie po nich normalnie, bez zadnych dolegliwosci. jestem tylko ciagle spiaca ale mysle ze to po luteinie dopochwowej a nie po witaminkach :) takze spokojnie bierz...
 
Do góry