reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej,
Ja mam dzisiaj załamanie formy. Jest mi tak niedobrze że wstanie z łóżka jest wielkim wyczynem. A tu jeszcze do pracy muszę jechać. Wszystko mnie dzisiaj denerwuje. Pierwszy taki dzień mi się trafił :(
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowki :))

ja wczoraj bylam u lekarza i potwierdzil malutki pecherzyk 4,5 mm <3

...nie bylo wczesniej tak kolorowo ale tym razem czuje ze wszystko bedzie dobrze. Martwie sie tylko malym torbielem na prwym jajniku :(





 
Witam Mamusie Kwietniowe ;-) Chciałabym się do Was przyłączyc. Termin mam na 9-10.04. To moja druga ciąża, mam już czteroletnią córcię, Zapisałam się nawet kiedyś do tego forum, ale nigdy nie byłam aktywna. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej :-)
 
Aneczka, malutka witajcie :)
Anulka, nie przejmuj się, będzie więcej takich dni :p ja w pierwszej ciąży tak zamieniłam na początku, że 3 tyg na zwolnieniu byłam a z łóżka wstawałam tylko po to, żeby iść na spotkanie z kibelkiem. Coś okropnego :/
 
witam aneczka1984 :) gratuluje :) ja tak samo kiedys zalozylam konto jednak po stracie przestalam sie udzielac.. teraz mam zamiar dotrwac do kwietnia :))

cudna wieść na nasza pierwsza rocznice slubu :)



 
Ostatnia edycja:
Dzięki za przyjęcie :-)
no, mam nadzieję, że wszystkie dotrwamy bez problemów. w tej ciąży mam zdecydowanie więcej obaw niż w pierwszej. Chyba bardziej zdaję sobie sprawę z zagrożeń i zamiast się cieszyć, to się stresuję :( ach, może mi przejdzie jak usłyszę serduszko. na wizycie zarodek był jeszcze za mały, pani doktor stwierdziła, że ciąża młodsza niż to by wynikało z OM. No nic, nie ma się co zamartwiac. Lecę korzystac z tego, że córka u babci i poczytam sobie trochę :)
 
Hej dziewczynki ja z witamin lykam kwas foliowy plus pharmaton maturelle z omega3 ale smierdzi mi to tak ze masakra ale mam to z poprzedniej ciazy wiec szkoda wyrzucac bo prawie cale opakowanie. Dzis lyknelam ostatnia tabletke duphastonu zastanawiam sie bo mialam na wlasna reke robilam badania na ten zespol antyfospolipidowy wyszly wyniki bardzo dobre tsh super .. zastanawiam sie czy jesli dzis dostane sie do ginekologa czy wspominac jej o acardzie? Czytalam troche na ten temat wiem ze mi nie zaszkodzi a moze pomoc....
 
mnie pani doktor też kazała brac acard ze względu na problemy w poprzedniej ciąży (hipotrofia płodu, dziecko w brzuchu było niedożywione i urodziła się malutka - 2300g)
 
reklama
Hej dziewczyny, mogę się przyłączyć? Mój termin to 15.04 :-) Szczęśliwy cykl był 12 i akurat piękna wiadomość na rocznicę ślubu, którą mieliśmy 10.08 :) To będzie mój pierwszy maluszek, więc chętnie dowiem się czegoś od bardziej doświadczonych :)
 
Do góry