reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

jestem już w domu z małym. kuźwa w p-kolu jedno dziecko przywlokło wszy i teraz tylko czekać aż się to rozprzestrzenieni!!!! :angry:

teraz na szybko robię pseudo obiad czyli ryż i warzywa na patelnie..

Margomari co to za przepis??

Kuklaki nie żartuj !!!! przed 13???pamiętam jak spałam tak w 1 ciąży.. a teraz co? tylko 6 mi została :-D mnie też od ryb odrzuciło aczkolwiek zjadłabym suszi ale się boję troche :baffled: ja rozm fotek nie zmiejszałam..


dygotka a gdzie byliście? namiary? bo szukam czegoś :-)

kajkapol hehe nieźle :D zjadłabym tzw. awanturkę ale odwagi mi brak teraz ;-)
 
reklama
Dziewczyny zglosilam was ale to musi zostac zatwierdzone a dzieje sie to zazwyczaj pod wieczor wiec czekajcie cierpliwie

Ja walczę z mikserem :-) Normalnie tak mi się chce coś słodkiego że wytrzymać nie mogę.

Lei masz rację ryby z Bałtyku nie są najzdrowsze. A co do łososia to ja preferuję te żyjące w naturze a nie te z hodowli co pasione są karmą. Różnicę widać w cenie no i jest informacja na produkcie. Trzeba wiedzieć które ryby i jak przygotowane jeść aby sobie nie zaszkodzić.
Tęsknię za ogórkiem kiszonym. Tu w żadnym sklepie czegoś takiego nie dostanę a ogórków małych tez nie widziałam, żeby sobie w domu przyrządzić.
Choc do mnie po ogóra, mi juz zbrzydły tyle słoi od teściówki miałam

Amisia wczoraj znalazłam taki watek o oznaczaniu płci z wróżb :)

więc sa różne wersje najpierw siuśki potem soda, albo najpierw soda potem siuśki

ja nasikałam do słoika :) a potem dałam łyżkę sody i jak się coś dzieje w sensie pieni to ponoć wskazuje chłopca a jak nie ma żadnej reakcji to wróży dziewczynkę :rofl2: ot taka zabawa prawie andrzejkowa
haha nie wierze!!!!!! :-D
neta błagam!!!Chce być świadkiem jak siurasz do sloika i sypiesz tą sode:-D

a ja zeżarłam talerz pyrów z gulaszem i surówka i zaraz sie zhaftuje :oo2:
 
Doliores przepis wstawie później na kulinarny (proste ciasteczka z wiórkami kokosowymi - 15 min roboty, 12 min w piekarniku i gotowe).

Myla dziękuję. Z chęcią bym wpadła. Bo mi te ogóry to już kila tyg po głowie chodzą. Mam nadzieję że lekarz zezwoli na lot to w przyszły weekend u rodziców nadrobię :-)

A teraz uciekam obiadek odgrzewać bo mój ukochany z pracy za moment wraca i już dzwonił że głodny jak wilk.
 
Ostatnia edycja:
hej kobitki :-)

Witam po tygodniowej przerwie. Wczoraj wróciliśmy z Zakopanego i dopiero odkopuje się z lekka. Podczytywałam na telefonie ale nie lubie pisać na nim.

Teraz ja zmykam do srody , tez nie lubie na tel pisac ale zobaczymy moze w wolonej chwili cos napisze, czytac jeszcze sie da choc tez nie przepadam.
 
mi tez niestety wszystko w domu smierdzi :( i tez apetytu zero :( otwieram lodowke i gapie sie w nia jak taka durna i na nic ochoty nie mam - jakie to uciazliwe szczegolnie gdy musze jesc przynajmniej 6-7 razy dziennie ze wzgledu na cukrzyce :( gorzej ze z piciem teztak jest najchetniej to bym nie pila wcale - zmuszam sie bo wiem ze musze :( a najgorzej jest z popijaniem tabletek o popiciu ich woda min nie ma mowy bo od razu odruch wymiotny mam jako tako tylko mleko mi smakuje :( alez to jest uciazliwe tym bardziej ze glod to owszem jest

przeziebienie niby mniejsze od 2 dni ale jakos nie chce przejsc , cytryny to chyna przez nastepne kilka lat nie rusze tak jej juz mam dosc :(

no nic jedmo dziecko mam mniej na weekend bo dziadki zabrali , zostalo mi to starsze bardziej samodzielne wiec chyba luz bedzie :)
 
Milia bylam u domowego po receptę na drenaż limfatyczny .., u gina nie bylam bo nic wiecej nie było .. I ogólnie dobrze sie czuje .., jeśliby sie to powtórzyło to bede na 100% szła.

Ale żeście naskrobaly :szok:
 
Nadrabiam Was w końcu, piszecie jak szalone. Nie mogę się doczekać aż będę w koncu na l4 i będę mieć Dl was więcej czasu...

Łącze się w bólu ze wszystkimi zębatkami, tez mam niedługo wizytę, zostały mi jeszcze tylko dwa lub trzy zęby do zrobienia. Czekałam na koniec 1 trymestru, żeby w końcu się za nie zabrać.

Jadę właśnie autobusem miedzymiastowym do rodzicow. Dobrze, że kupiłam wcześniej bilet przez internet, bo pod autobusem dosłownie działy się dantejskie sceny. Krzyki, przepychanki, błagania, no cyrk. Na szczęście siedzę, ale masa ludzi stoi w przejściu tak, że nie ma gdzie szpilki wcisnąć. Od kogoś z pasażerów przede mną tak strasznie jedzie potem, że ledwo się od heftu powstrzymuje, dramat jakiś :-(.
 
Agijagi dziekuje :)

Milia mam dokladnie takie samo zdanie nt witamin :)
Ale to prawda ze niektorzy lekarze nie zalecaja. Kazdej sprawa indywidualna. Ja biore.

Myla sikaj dowiesz sie kto w brzuchu mieszka :))

Ja wlasnie szok przezylam. Dostalam list z zaproszeniem na kolejna wizyte. Wiecie na kiedy???? Na 14 stycznia!!!!!! No nie wierze!!!!!
Mam tylko usg pod koniec listopada,pozniej lek.rodzinnego czyli tylko cisnienie mi sprawdzi,glukoze po nowym roku i polozna 14.01.
ZADNYCH innych wizyt,badan,nic. Dobrze ze ta polska ginka jest bo chyba bym sie zalamala.
 
reklama
Do góry