reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam weekendowo:-)
też nie wierzę w to że dziewczynka odbiera urodę.
Jakie macie plany weekendowe? Ja wybieram się na grzyby, uwielbiam łazić po lesie.
Wszystkie chore niech szybko wracają do zdrowia
 
reklama
Ja bardzo lubiałam chodzić na grzyby :-)
A jajecznica z takich grzybków :-) mniammmmm :-)

Ja musze z młoda jechać na przymiarkę butów .. ( ortopedyczne) a tak zakupy i sprzątanie ...
 
hej
my dziś do zoo jedziemy
jest tak ciepło, tylko mgła opadnie i ruszamy :-)

Tabasia o matko ale terminy, kosmos dla mnie!

Szaj i jak?? dałaś radę??

Aylin udanej zabawy :-)

Myla obyśmy się w pon. dowiedziały!!!! :D

neta chyba nie ma reguły jak się wygląda, ja z synem pierwsze tyg wyglądałam Ok a potem jeden spuchnięty syf. :p ponoć ja początek wyglądałam źle a teraz dobrze..hmm..

Anulka wow! na marzec??? :D a jaki miałas termin z OM?

pozdrawiam :-)
 
HEHEHEH super z tym marcem nie będę sama: ) . A nA dziś na urodzonki fo znajomych się wybieram właśnie dla znajomej robię barszczyk i mini paszteciki do tego barszczyku a dla meza Na obiad grochowke. Pogoda u mnie jak w lato aż szkoda w domu siedzieć. Życie miłego wypadku w zoo i udanych zbiorów grzybów
 
Witam się przy sobocie,

Anulka nie jesteś jedyna. Ja początkowo termin miałam na 06/04 teraz przesunęło się na 03/04 ale lekarz powiedział żebym się nie zdziwiła jak urodzę w marcu. Ale ja tam trzymam się kwietniówek :-)

Karina ja też profilaktycznie co 6 miesięcy do dentysty chodzę i praktycznie od 14 roku życia nie mam problemów z zębami. Czasami trzeba plombę wymienić bo stara ponad 20 letnia ale żadnych nowych dziur nie mam. I oby tak dalej.

Myla ja ciągle dostępu do zamkniętego nie mam, ale poczekam do poniedziałku bo to weekend i wszystko wolniej działa. A jak w poniedziałek nic to zacznę Cię molestować he he he :wściekła/y:
 
reklama
Witam ;-)

Tabasia niezly termin tobie wyznaczyli.. styczen to jakas paranoja! Ech..

Kajka ja tez nie bede rodzic w kwietniu tylko wczesniej..

Ja ostatnia OM mialam 7 lipca.. ;-)

A ja dzis nie mam planow i leze caly dzien w lozku :-(
 
Do góry