reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

O matko Karina, padłabym na zawał ! Ale doktorek :) Psikusa Wam zrobił :)
jak zjesz cukierka przed USG to świat się nie zawali :)

Ja po wizycie, dzidziol przez tydzień urósł 1 cm, bo ma CRL 4,4 cm, mało, no ale cóż. Lekarz nie mówił, że coś jest nie tak. Tętno 160.
Więcej się dowiem za 3 tyg. na genetycznym... już przez brzuch.
Myślałam, że dziś się dowiem płci, ale nie dało rady... No nic, ważne, że dzidziol zdrowy, i rośnie, resztę się dowiem w swoim czasie :)

Waga stoi w miejscu, ważę cały czas 59 kg.
Czyli przez 12 tyg przytyłam 0,5 kg.
(bo w 8 czy 10 tyg przytyłam 0,5 kg.)
i zaraz zasnę przy komputerze...... :(

aaaa !

dobranoc !!!
:*
 
reklama
Dziekuje :)

Dziewczynki bardzo sie ciesze z Waszych udanych wizyt :) za reszte trzymam kciuki!!

Margomari tak tak lozysko sie przemieszcza ale w tydzien nie ma opcji ze przenioslo sie z dolu na gore ;)
niemniej jednak strasznie sie ciesze ze tym razem mam szanse na sn ale jestem tak przerazona ze ciagle o tym mysle... wiem wiem jeszcze mnostwo czasu ale tak sie boje ze szok :(
Chyba wolalabym ta cesarke :)) moge zawsze zmienic zdanie choc co natura to natura. Chce miec 3 dzieci wiec drugie cc nie wchodzi raczej w gre ;)

Kuklaki ponoc sny sie na odwrot interpretuje :D
 
Tabasia zdrowka zycze... looooo matko wymioty z krwia.... :-( ciesze sie ze wszystko w porzadku i ze lekarze i polozna podeszli powaznie do ciebie.. i ze zrobili komplent badan oraz USG i przede wszystkim rozmowa... a to duzo daje...

Aylin dobrze ze szybko pobrala pani tobie krew.... ;-)ja komus moge pobrac ale kto mi... brrrr


milia80 ja z kolei mam ostatnio 140/90 albo 150/ 93 oraz tez mam nawet 115/70 wiec nie wiem... mam skaczace... hmmm mam mierzyc i zapisywac na kartce i jak pojde na wizyte to mam pokazac... :tak:

Myla myslisz ze bedzie jednak chlopak jak snila sie tobie dziewczynka? ciekawa jestem...:tak:

p.s ja sie tez widzialam z kolezankami z forum, poszlysmy sobie na soczek i jedzonko, bylo nas 5... fajnie bylo... nawet mam fotki z takiego spotkania.... :tak: mozliwe ze sie jakos w pazdzierniku znow spotkamy.. tym razem bedzie nas ciut wiecej...juz sie nie moge doczekac.... :tak:

Renatka nie rob mi smaka na pierozki... mniamy mniamy ... :tak: gratuluje udanej wizyty !! wazne ze wszystko dobrze !!

Odnosnie zaswiadczenie do pracy... ja pierw dostalam l4 na 80% bo nie mialam literki B napisanej.. dopiero jak uslyszalam serduszko to dostalam zwolnienie z B i na 100%.. wiec u mnie w pracy szefowa jak i laski nie wiedzialy do konca czemu jestem na l4,a wczesniej nikomu nie mowilam, nie chcialam zapeszac.. dopiero jak dostalam zwolnienie z B to powiedzialam... juz jest laska na zastepstwo za mnie.:tak:

asiatipl super ze wizyta udana:tak:

Sataga super ze jesteś już zdrowa
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif



Dzis ja sie czuje fatalnie, wczoraj bylo nawet spoko pomimo wymiotow a dzis - jakas masakra! ... wypluwam pluca... jak tak dalej pojdzie to ja dziekuje.... nie mam juz sil...
baffled5wh.gif.pagespeed.ce.aA6MwztLt7.gif
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
 
Tabasia musze sie jakos podleczyc bo ma byc spotkanko z kolezankami, juz sie nie raz spotkalysmy a poza tym mam impreze zakladowa i chcialabym na nia isc... no ale jak bedzie to zobaczymy...:tak:

Ginek mowil ostatnio na wizycie.. ze jak bede slaba czy zle sie czula to mam do niego przyjechac i podlaczy mi kroplowki na wzmocnienie i podadza mi leki dozylne... ale jutro bedzie lepszy dzien...

Karina to faktycznie mialas chwile grozy... ale najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Karina nastraszył Was niezle.. nieświadomy sytuacji...ale najważniejsze że wszystko ok

Gratulacje wszystkich udanych wizyt:-)
Ja byłam dzis na nfz miałam usg dzidziuś ma 6 cm i spał jak zabka :-) strasznie dokucza mi bol brzucha dostalam nospe forte 2x1 i za dwa tygodnie znow wizyta. Musze duzo leżeć i odpoczywać chyba przyrosne do kanapy :rofl2:
Życze spokojnej nocy ja mam problemy ze spaniem..
 
No nastraszył :-( , napewno nie miał tego na mysli ..., ale szok był ...
Musze dziś do gina podjechać bo zapomniałam im czegoś podpisać ...tak szybko uciekłam z tamtąd lol

Miłego dnia :-)
 
reklama
Do góry