reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dziewczyny, nie będę zakładała nowego wątku na to pytanie więc może mi po prostu powiecie tutaj :) jak to jest z tym farbowaniem włosów? Wiem, że nie poleca się takiego zabiegu w pierwszym trymestrze ale właśnie weszłam w drugi...A moje włosy błagają o farbowanie już. Mogę pofarbować włosy farbą bez amoniaku z drogerii? Chciałabym pójść do fryzjera ale zdarzają mi się mdłości cały czas i nie będę się czuła komfortowo chyba :/
 
Laski ja tak z inne beczki. nie macie na sprzedaż kombinezon zimowy chłopiecy na 110/116? kupiłam używkę miała być ok a przyszła tragedia :( miały być niewidoczne defekty a są wielkie i dużo wiecej, material nie zimowy wcale tylko wg mnie na deszc.. kuźwa no to już 2 kombinezon w tym roku który kupiłam i dupa. poprzedni - babka chciala wyczyscić i sprały się kolory wiec nie brałam takiego.. ratujcie.......


ja robię sobie spaghetti wlaśnie..
wczoraj miałam wrażenieże dzidziol kopie!!!!! na serio!!! może zwariowałam, ale dzis nic nie czuje:( może jeszcze poczekam.. pod wieczór

musli ja byłam tydz na farbowaniu - normalnym, żyje i jest dobrze a samopoczucie boskie. w 1 ciąży cudowałam i poszłam dopiero w 5 mc - tragedia jak wyglądałam do wizyty. może wex tzw colorans a nie zwyklą farbę na amoniaku
 
Musli no właśnie
przypomniało mi się, jak któras z Was pisała, że czuła w poprzedniej ciaży tzw igiełki i tak to skojarzyła!!! :D tak dziwnie :-)))
 
Dziewczyny to super jak czujecie juz swoje maluszki:-) wtedy mozna byc spokojniejszym że wsystko wporzadku:-)
Ja dzis mialam usg i badana przezierność karkowa(1,6) wszystkie narzady wewnetrzne na miejscu , konczyny tez:-)
Maluch pokazał jezyk bo wlasnie pił:-) byłam dzis pierwszy raz z meżem.
Dostałam L4 na miesiac.
Ja narazie włosów nie farbuje mam viemne naturalne i ciemne farbowane to da sie przeżyć:-)
Ugotowałam sobie zupe z czerwonej fasoli i właśnie się najadłam.

Mam nadzieję że choroby i przeziębienia juz wam mijają a którym jeszcze nie to szybkiego powrotu do zdrowia!!

Niech już Wam przechodzą te nudnosci i wymioty czs najwyzszy!
 
reklama
Do góry