reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Przez studia byłam wyjęta z życia cały weekend. Stwierdziłam że dziudziusiowi nie podoba się studiowanie bo dal mi popalic :D u nas tez zimno i nie grzeja...w mieszkaniu leże ciągle pod kocem z kubkiem gorącej herbaty...dzisiaj byłam u giną i oczywiście "grzybka" mam...:/ i muszę zbadać mocz. I ginka zaskoczyła mnie mówiąc że mam iść do ortopedy bo moje wcześniejsze złamanie kręgosłupa powinno być skierowaniem na cesarke...zobaczymy co mi powie :)
Ja kawę czasem wezme łyka od M ale to jak mnie najdzie. Ogórki koszone za to jem do filmu jak popcorn ale od zawsze je kocham :p
 
reklama
dobranoc dziewczyny.. ledwo żyje,
to nie był mój dzień :(
jutro zostawiam syna w domu i ani myślę wychodzić z domu rano!!!!!!!! ja chce lato!!! ;(
 
Ja siedze przy otwartych oknach,
wlasnie sie objadam, mialam zrobic kotlety mielone ale w koncu przyszla mi ochota na zapiekanke z makaronem i mielonym z piekarnika a na to serrrrrrrrrrrr, i zrobilam sobie do tego salatke z pekinskiej mmmmmm.

Teraz trzeba uwazac z ubieraniem sie u mnie niby chlodno niby cieplo, w poludnie wyszlam w cienkiej bluzce z dlugim rekawem ale w torbie mialam kamizelke puchowa w razie w. Martwie sie zeby sie nie przeziebic, mojemu kaze pic multiwitaminy bo jak sie rozchoruje to napewno mnie zarazi.

Dobranoc Doliores i kto tam jeszcze idzie spac:tak:
 
hehe Renatka właśnie nie wiem :/ idę w piatek na interpretacje wyników do gina to się zapytam :) Ale mnie to jakoś szczególnie nie dziwi bo moja siostra urodziła pierwszą córkę 4200 g i 62cm wzrostu a drugiego syna 4100g i 60 cm. Ja też jestem okazała jak i mój mąż więc domyśliłam się że i nasze maleństwo będzie całkiem spore :)))
 
no wlasnie u nas w dzien pieknie w nocy tylko chlodno ale mrozow nie ma jeszcze i sie przeziebilam
gardlo boli i leci z nosa i malz na wyjezdzie inie ma mnie kto pielegnowac :cool: dobrze ze dzieci wczuly soe w role :-D
 
Dzień dobry :)

Hmmm mam wrażenie ze polowa z was z Syberii pisze. U mnie dzis krotki rekawek, okulary przeciwsłoneczne i 21 na termometrze. Jutro podobnie zapowiadają.
Ogrzewanie wlaczyli ale kaloryfery mam skręcone na 0 bo mi 26 stopni w mieszkaniu wyskoczylo.

Nadrobilam. Jutro lecę dodatkowe badania do endo zrobić. No i do pracy....
 
Zimnoo ;) ja dzis wyszłam w bluzie i kurtce i zimno mi było ale to 7 rano była i 7 stopni. Pózniej cieplej ale chłód jest w powietrzu..dogrzewan sie w wannie ;)

Ja dzis wypieszczona na maxa, fryzjer, kosmetyczka..zrobiłam wszystko co chciałam :-D

Mdli mnie dalej i dzis głowa boli..
 
Dolories ja tez chce lato !!:tak:

Kuklaki podziwiam cie ze spisz przy otwartych oknach, ja bym chyba zamarzla.. he he uwielbiam cieplo:tak: w domu spie pod kolderka i nie raz kocem...

babydust zdrowka !!;-)

Aylin u mnie tez dzis bylo cieplo ze mozna bylo miec krotki rekawek ale to w poludnie i ciut popoludniu, jednak ranki i wieczory sa chlodne a nawet zimne...:tak:
 
reklama
Hmm to u nas nie są aż tak zimne. Ja w balerinach (bez skarpety) i polarze lekkim, mloda w przejściowej kurteczce i tenisówkach, czapki oczywiście nie nosi. Albo u nas cieplej albo mamy inne odczucia ten samej temperatury
 
Do góry