reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Olusia, strasznie współczuję :( i po części niestety podzielam Twój los.... też mało co zjem, ale coś przecież trzeba... :-(

Neta, dobrze, że z sikawką lepiej. Co Ci w końcu pomogło ? Tona picia i ... ?

Asiulka, najlepszego !!!! :-)


U nas w Piasecznie o 8 rano na plusie 0,7 stopnia... tylko.
 
reklama
U mnie tez bardzo chłodno, choć ładne słoneczko. Wczoraj cały wieczór pod kocem przesiedziałam bo kaloryfery jeszcze nie grzeją i jest jak dla mnie za zimno.

A miałam wczoraj dziwną akcje. Robiłam sałatkę jarzynową i jak kroiłam ogórki kiszone to spróbowałam na łyżce zalewy i tak mi zasmakowała, że dwie szklanki takiego soku z ogórków wypiłam :shocked2: No i się zaczęło, najpierw mi wysadziło brzuch ale tak jakby mi ktoś powietrzem napompował i okropnie bolało, potem zawroty głowy i mega dreszcze normalnie nie mogłam sie ruszać:/ usnęłam skulona i dopiero w nocy mi przeszło :/ Bleeeee

i na nic kwaśnego teraz nie mogę patrzeć, jadłam rano tylko tofu...
 
joanna super!!!
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Ja sobie zjadlam wlasnie kisiel... :tak:
 
Joanna, to pięknie, bardzo się cieszę :-)

Co do kwaśnego - w zeszłym tygodniu kupiłam duży słoik sałatki szwedzkiej i zjadłam połowę sama razem z tą wodą :-D ale co ciekawe, nie mam nawału ciążowych smaków, a myślałam, że będzie inaczej, bo do tej pory bez ciąży miałam tak, że nagle czułam jakiś zapach i smak i chciałam to coś zjeść...
Teraz czasem mam ochotę na kanapkę z białym serkiem, łososiem i rukolą, a tak to specjalnych zachcianek na razie nie mam, jeszcze mąż po nic specjalnie do sklepu nie jechał :-D
 
reklama
U mnie tez bardzo chłodno, choć ładne słoneczko. Wczoraj cały wieczór pod kocem przesiedziałam bo kaloryfery jeszcze nie grzeją i jest jak dla mnie za zimno.

A miałam wczoraj dziwną akcje. Robiłam sałatkę jarzynową i jak kroiłam ogórki kiszone to spróbowałam na łyżce zalewy i tak mi zasmakowała, że dwie szklanki takiego soku z ogórków wypiłam :shocked2: .

Jeju jeszcze nie grzeja ? kurcze u mnie juz ponad tydzien ale bym chyba zwariowala jakby nie grzali, wlasnie w sobote tydzien temu do 13 w lozku bo mi zimno bylo. A po poludniu wlaczyli ;)

Sałatka jarzynowa- nasiekalam w piatek taka duzą miske - nie wiem ze 4 salaterki takie wieksze i prawie całą sama zjadlam i dalej bym jadła :szok:
Ja dzis troche sie w koncu ruszylam , umylam okno w salonie ale teraz brzuch mnie ciagnie. Mdli dalej;/
 
Do góry