reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja biorę właśnie urosept, od wczoraj. A biegam do kibelka co pół godziny... Neta nawet do rodzinnego leć, jak nie dasz rady na dziś się umówić z urologiem/ginekologiem.
 
Hej słoneczka
Myla nie ty jedna już 4 na + masz bo i ja przytyłam już 4 kg. Koszmar jakiś, w pierwszej ciąży do prawie połowy nie tyłam , później dojeb... z kg bo do końca ciąży miałam 24+. Teraz się muszę spiąć i przypilnować bo ciężko to widzę.

Dolories kobieto zostaw takie rzeczy! Mam nadzieję , że ból przejdzie i będzie już ok. Ale nie waż się więcej tego ruszać.

Chorowitki trzymajcie się cieplutko i oby wam szybko przeszło. Ja odpukać zdrowa narazie i tego się muszę trzymać. Oby nie chorować.
Wczoraj zaszalałąm , pracuję tutaj w ogrodnictwie , liści teraz co niemiara , do tego jeszcze koszenie a działka ma ponad 3 tyś m2. Przez ostatnie 2 tygodnie palcem tam nie kiwnęłam bo włąściciele nie przyjeżdżali a wczoraj i dzis miałam urwanie dupki. Tyle się tego nagromadziło , że jak padłam wczoraj po grabieniu , koszeniu i zamiataniu to po śladek myślałam ze mi odpadnie. A żeby mało było polazłam na piętro w domu tam składujemy wszystko , po drabinie wlazłam i 3 godziny porządki tam robiłam.
 
Jaga dziękuje, przeszło już , musze się wzbraniać na 2 raz ;-) a to Ty się nie przemęczaj ;-) i jakie chodzenie po drabinie???? nie wolno! :p
 
Dygotka zdrówka !!!

Sataga, też mam taką maszynę do chlebka, ale się nie dotykam, moja brzydsza połówka piecze :) I też wsypuje wszystko i przychodzi tylko jak zacznie pikać, że już upieczony :D

Asiulka, aaa, sorry, nie wiedziałam, a nie sposób doczytać ponad 200 stron i wszystko zapamiętać...

Wróciłam z USG :)
Dzidziuś mały, 5,1 cm, nie dało się jeszcze przezierności zrobić, mam przyjść za 2 tygodnie.
Od głowy do pupy ma ok. 3,5 cm więc 5,1 cm chyba razem z nóżkami, tak rozumiem.
Tętno: 178/min.
Resztę się dowiem (mam nadzieję) za trzy tygodnie: 24.10.
Płeć oczywiście również nieznana, ale wczoraj pół nocy szukałam imion dla dziewczynki :)
Jakoś tak czuję ;)

Neta, trzymaj się, po soku zurawinowym i urosepcie powinno się zmniejszyc, dobrze by było, żebyś chociaż internistę odwiedziła...

Sataga, zdrowia !!!

Jaga, no co Ty, po drabinie ? Kosisz trawę ? Grabisz ? Uważaj na siebie, nie przemęczaj się kochana !!!
 
Ostatnia edycja:
Renatka gratuluje udanej wizyty.. :tak:ale juz wielkoluda masz...


Doliores poki co nie mam wiekszego wyboru z jedzeniem bo nie daje rady... wszystko mi smierdzi.. no ale wiadomo cos musze jesc... wiec dzis znow jadlam kaszke truskawkowa dla odmiany a potem zjem znow sloiczek z gerbera... a zupe mam rosol z ryzem.. :tak:

Karina, Sataga, Dygotka zdrówka !!:tak: ja lubie zjesc kanapeczki z czosnkiem na przeziebienie... pyyychotka...

neta dobry jest furagin, urosept, urinal, :tak:

Dziekuje wam za trzymanie kciukow... takiego mam stracha ze latam do wc non stop...
1zIggET8dLQXapoHBAA7
 
reklama
Do góry