reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina34 zdrowka !! :tak: wiesz mogli by sie nie ktorzy zastanowic co mowia do ludzi skoro nie wiedza jak jest...a potem przepraszaja... ech..

Aylin.. tez bym chciala byc na takich warsztatach, na pewno bardzo ciekawe to...:tak:

Myla nie ma sprawy jak sie cos dowiem to napisze... :tak: a ja wlasnie zaczyna jesc slodkie, bo mnie ssie... musze nadrobic kalorie he he i staram sie zjesc jakiegos owoca chociaz nie zawsze mi to wyjdzie...
 
reklama
Hmm pol wiadomosci znikło :/
No i jeszcze chciałam dodać ze nie moge sie doczekać zakupów bożonarodzeniowych i min starych bab lol
sry włączyła mi sie opcja Bijacz ;)
 
A u nas w sklepach nie ma takich cudów. W urzędach to tak. A w sklepie ani dla starszych/niepełnosprawnych/ciężarnych nie ma :szok: nawet w Ikei!!

Dziewczynt zdyyycham! Zjadlam dzis kanapki a o 14 zupę rybna, kotleta, kalafior (i tu był chyba błąd bo surowy) i warzywka z ziemniakami. Trzyma mnie do tej pory...i mdli cały dzien :baffled:

do tego głowa pobolewa i mam dosyć, chce mi sie ryczeć...
 
Hej ja was czytam na kom jedynie na ipadzie jestem jak chlopa nie mz.
Gratuluje udanych wizyt!
Renata nie zrozumialas mnie bo pozniej doszlas. 5 pazdziernika mam urodziny a na 10 pazdziernika mialam teraz termin porodu.
Dzis po 18 prenatalne jestem podekscytowana a zarazem przejeta
Snilo mi sie dzisze krwawilam zerwalam sie z lozka na szczescie to byl sen.
Myla na tym etapie wtamtej ciazy mialam plus 10! WODA sie zatrzymala a teraz? Minus kg ja juz nie wiem od czego to zalezy...
 
Dzieńdoberek. Witam się z poranną kawusią.
Wszystkim chorym życzę aby szybko wracały do zdrowia
Gratuluje udanych wizyt i za dzisiejsze mocno zaciskam kciuki:-)
Posłuchałam Waszych rad jeśli chodzi o zaparcia mam nadzieję że cos pomoże:tak:
Wczoraj dotarła do mnie przesyłka z solą i błotem z Morza Martwego więc dzisiaj smarujemy się błotkiem;-)
 
Jako że jesteś w ciąży to może nakładaj błoto bez owijania folią, bo pobudza ono krążenie a trzymanie ciepła przez folie może jeszcze dodatkowo pomagać w pobudzeniu krążenia ;)
 
reklama
Do góry