reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doliores Ty kochana uważaj na siebie. Dobrze że już I przeszło.
Mnie też kusi przesuwanie szafek ale chyba sobie oddpuszcze :-)

Jaga Ty też się nie forsuj za bardzo. Koszenie, grabienie wszystko naraz:-)

Renatka super ze wszystko ok, ze podejrzałaś dzidziusia. Ja wczoraj też nie miałam robionej przezierności bo dzodzia za mała ale za to za tydzień znów ja podejrze.

Mi też mięso śmierdzi. Dzisiaj piekę schab z rodzynką i miałam na niego ochotę ale teraz w czaie pieczenia tak mi śmierdzi że chyba go nie ruszę.

Umyłam dziś okno i zmieniłam firankę skożystałam z ładnej pogody :-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!
 
reklama
Też chyba łapie mnie przeziębienie, boli mnie gardło, ciut podwyższona temp. (37,2) i ogólnie słabo się czuję... Dobrze, że już tylko 2 godz. mi zostały. Mąż ma dziś wolne, więc zleciłam mu zrobienie obiadu i syropu z cebuli dla mnie. Ostatni raz takie cudo piłam jako małe dziecko, już nawet nie pamiętam, jak smakuje, mam nadzieję, że pomoże.
Szefowi chciałam powiedzieć ok. 10.10 o ciąży, kurczę, nie mogę się rozłożyć i iść na zwolnienie :-(

Coś mi się wydaje, że weekend jak nigdy spędzę w łóżku, a nie potrafię leżeć i nic nie robić, nawet jak mała byłam i chorowałam, to normalnie wstawałam, ubierałam się, ścieliłam łóżko i coś tam sobie robiłam, ale nie leżałam i tam mi zostało...
 
O kurde Renata jestem w tym samym tc co Ty jeden dzien roznicy ciekawe czy dzis mi zrobia w klinice wyliczyli termin kiedy mam przyjsc zobaczymy po 18

Kolejne choruja...
Doli cisnienie ok puls mam wysoki ;/ za wysoki
Glowa znowu boli i zab dochodzi do tego wsciekne sie
Od miesa mnie nie odrzucilo
 
Też się zastanawiam, czy będzie można zmierzyć przezierność w poniedziałek u mnie, czy za wcześnie...
Z mięsa jem tylko drobiowe, schab jakoś od kilku lat mi śmierdzi, więc nawet nie próbuję teraz, ale szynka już mi nie śmierdzi, z tym, że jadam raczej tylko w święta, bo jakoś nie mam potrzeby...
Obecnie tylko pieczona pierś z indyka/kurczaka na kanapki, a na ciepło na obiad, to nie pamiętam, kiedy mięso jadłam...

Asiulka kciuki trzymam :-)
 
A ja odwrotnie, mieso moglabym na okraglo jesc. Ale nie wedliny tylko jakies na cieplo :)

Doliores, jak bedziesz miala chwile, to wrzuc przepis na ten chlebek na kulinaria. Pliiiisssss!

A ja wlasnie czekam w kolejce zeby odebrac wyniki testu pappa. Mam nadzieje ze wszystko dobrze wyjdzie.

&&& za dzisiejsze wizyty!
 
Witam się i ja,

Podczytuje Was cały czas ale nie mam siły na pisanie. Jakaś padnięta jestem ostatnio i wypruta z energii...
Gratuluje wszystkim po udanych wizytach i trzymam kciuki za następne w przyszłym tyg. Pamiętam jak sama mocno się denerwowałam przed usg prenatalnym, ale ta ulga po.. gdy wiedziałam, że wszystko jest ok, była nie do opisania. Moja następna wizyta za 3 i pół tyg. To będzie 18tydz. Mam nadzieję, że wtedy poznam płeć bo na ostatnim usg maluszek nie chciał się ujawnić.

Mnie całe szczęście żadne choróbsko na razie nie bierze, choć zaliczyłam małe przeziębienie. Ale 2 dni kuracji czosnkowej i po sprawie :-)

Mam pytanie do tych mam z zagranicy. Czy latacie będąc w ciąży? Ja w pierwszej ciąży latałam i było ok (skończyło się tragicznie z zupełnie innego powodu). W tej ciąży jestem tak sparaliżowana strachem, że już sama nie wiem co zrobić. Lekarz mówi że nie widzi przeciwskazań ale ja już sama nie wiem. Tyle się różnych rzeczy naczytałam... Muszę lecieć do Polski, żeby w końcu powiedzieć o ciąży moim rodzicom. To już 15 tydz będzie leciał a oni nic nie wiedzą. Będąc w pierwszej ciąży musiałam im powiedzieć telefonicznie bo już na samym początku wylądowałam w szpitalu i ciężko było to ukryć. Obiecałam sobie, że jeśli kiedykolwiek jeszcze będę w ciąży to powiem im osobiście... A tu taki klops, że już sama nie wiem co robić :baffled:

Miłego popołudnia babki
 
cały dzień sledziłam wątki o wózkach i jestem głupsza niz byłam nic już nie wiem :baffled::baffled::baffled:

poza tym miałam wrażenie - serio! - ze poczułam MALUCHA! aż mi się wierzyć nie chce, takie dziwne coś wczoraj i dziś jeden raz... nie wiem co myśleć, narazie nie myśle :-D


Olusia ja za te słoiczki podziwiam hahahaha ;-)))))

Aylin i jak wizyta? mi mięso raz śmierdzi a raz nie ... za to nabiały poza żółtym serem nie tkne

natasza musimy się oszczędzać, ale co zrobić jak ja lubię sama :-D

milia zdrówka

Asiulka kciuki

Mila wrzucę :-) tylko stronę znajdę hahahaha ;-) dzięki za przypomnienie bo miałam to i tak znaleźć dla siebie ;-) i jak wyniki ?????

margo tez słyszałam, że można latać i jest to bezpieczne, mój mąż mial pomysł ja wakacje itp. ale ja się boję tego startu i lądowania - zawsze i sobie daruje.. Ty musisz się dobrze czuć psychicznie, żeby stres nie zrobił niczego złego

Renatka no wcale nie taki mały :D ja nawet nie wiem ile ma mój teraz ale pewnie coś jak twój albo mniej
 
Czesc laseczki
Ja w pracy i wlasnie skonczylam was nadrabiac. Wczoraj mialam miec wolne a tu z rana sms czy moge przyjsc wiec sie zgodzilam ale powiedzialam ze sie spoznie bo najpierw do lekarza.
Doliores dzieki za kciuki ale bylam tylko zeby mi wypisal badania. W przyszlym tygodniu pujde na penetralne. A powiedzcie kiedy najlepiej zeby juz bylo wystarczajaco duze dziecko tak zeby juz mogl lekarz dobrze obejrzec.

Gratuluje wszystkim udanych wizyt

Ja sobie w tym roku przefarbowalam z blond na naturalny, cale szczescie bo odrostow nie widac i mam spokuj.
 
reklama
Hej. Trafiłam na wiekowa panią doktor. Fajna babeczka. Popatrzyla na wyniki i powiedziała ze eeeee spokojnie. Wszystko super ale aby doktora uspokoić zrobimy mu pelny opis. I mam skierowanie na dalsze badania. Poza tym odebrałam wyniki prenatalnego. Wszystko ok. Chyba bo do tego to encyklopedia by sie zdala
 
Do góry