reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej my wracamy na forum po szalonych wakacjach
Ostatnio jakoś dużo jeździliśmy i ciągle coś
Wczoraj mieliśmy chrzciny Gucio super grzeczny w kościele spał sobie a na chrzcie samym uśmiechał się do księdza a na przyjęciu zjadł pospal i czarowal gości uśmiechem

Dziś wracamy do normalnego życia
 
reklama
asiatipl,
Ja właśnie mam wrażenie, że u mojej brzuszek doszedł. Mała chyba ma zaparcia, bo ostatnia kupka była w czwartek rano :( Dzisiaj poćwiczymy i zobaczymy czy coś ruszy, Ja również nic nie zmieniałam w swojej diecie. Ząbki nadal idą. Córa już czasami wychodzi z siebie. Wczoraj wracałyśmy od rodziców mpk i ryk był niesamowity. Musiałyśmy wysiąść wcześniej i resztę drogi pokonać pieszo, z Małą na rękach. Dzisiaj byłyśmy u ortopedy na usg bioderek i w drodze powrotnej znowu to samo... Biorąc pod uwagę jej spokojne usposobienie na początku - teraz jest obrót o 180 stopni. Tak czy inaczej będę to konsultować z pediatrą, bo zaczynam się martwić :(
 
Asia jak mała ma takie zaparcia daj jej parę łyżeczek soku jabłkowego piwinno ryszyć a szkoda się męczyć !!
Co do płaczu w wózku..od paru dni Adaś wykazuje niezadowolenie bo chce świat oglądać a nie w wózku leżeć..dzieci się zmieniają i tak spokojnie leżeć już nie będą :)
 
dopiero mam chwilę, żeby o badaniu napisać. Wojtuś ma uczulenie na mleko krowie, kozie, laktozę, kurczaka, pomidora, selera, pszenicę, jajka (białko i żółtko),candida:-( trochę słabo, ale cieszę się, że nie na wziewne i nie na psa, bo nie wiem, co byśmy zrobili.
a samo badanie 10 minut, grzeczny był. trzymałam mu w rączce coś w kształcie pomadki, ale większe i metalowe, a do paluszka w drugiej ręce pani mu dotykała takim jakby długopisem i czymś tam do tych alergenów. było szybko i bezboleśnie.
w tygodniu jadę do tej mojej doktor homeopatki i zobaczymy, co tam wymyśli.
AsiaWro - mam nadzieję, ze się Mała uspokoi! może to te zęby, to jej przejdzie w końcu;-)

Dobrej nocki!
 
Asia jeżeli karmisz tylko piersią to kupy może nie być nawet do 10dni i nie wiąże się to z bólem brzucha, po prostu układ pokarmowy dziecka dojrzał i lepiej trawi mleko;)
U nas kupa jest rzadko i jedyne co to mały puszcza zabójcze baki i kupa aż gryzie ;)
A dziąsła sir jej już zmieniły?
 
reklama
No w końcu ktoś tu pisze ;) może racja ze jak wakacje się skoncza to się zwiększy ruch tu ;)

Moja to reaguje nawet jak ja pije sok jabłkowy taki rozcienczany z woda ;) od razu kupy idą bez problemu ;) a bałam się ze przy tych kaszkach bedzie problem

Dygotka moja też lada chwila będzie za długa na gondole ;)

Aneczka mam nadzieję ze te alergie mina,sporo i współczuję diety... Ja ostatnio zaczęłam po trochu nabiał jesc i po małej narazie nie ma objawow żadnych. Choć momentami jakby coś wychodzilo ale zaraz znika więc mam nadzieję ze ta skaza jej przeszla. Tak czy inaczej już do końca karmienią będę się pilnowac żeby nie przesadzac i jak już coś jesc to z umiarem

A my jutro z mala jedziemy pociagiem, co prawda blisko ale i tak ciekawa jestem jak będzie ;) jej pierwsza taka podroz :)
 
Do góry